Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új Fidesz-kétharmad világáb...

Az új Fidesz-kétharmad világában lesz 2022-ben Pride?

Figyelt kérdés
Engedélyezni fogják? A törvény szerint tilos lenne bármi ilyet reklámozni, és már a népi felhatalmazás is megvan, hogy betiltsák.

2022. ápr. 11. 06:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
Tévedés, nem ezt üzeni.
2022. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, még mindig nem sikerült belinkelned azt a törvényt, ami lehetőséget tenni a Pride betiltására.
2022. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
A homoszexuális magamutogatást tiltja, kvázi népszerűsítést. Ebbe beletartozik a pride is, leírtam, hogy szerintem miért.
2022. ápr. 12. 00:29
 24/32 anonim ***** válasza:
60%
A 18 év alattiakat célzó propagandát tiltja és ott is csak a különféle tartalmakra vonatkozik, felvonulásokra, kézen fogva sétálásra, szivárványos zászlókra nem.
2022. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező Ilyen alapon kb az egész internetet be lehetne tiltani lol :D
2022. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ráadásul a gyakorlatban ezt sem alkalmazzák, ahogy várható volt.
2022. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%

#25-ös, a Netflixet és az HBO max-et, azt biztos!

Nonszensz, amit művelnek. Kb. annyi meleg van a világon, mint amennyi vízszerelő. Képzeld el azt a világot, ahol az összes filmben/sorozatban amit a NF vagy a HBOmax gyárt, abban lenne és jellemzően indokolatlanul elhelyezve egy vízszerelő és az ki is szólna a nézőhöz mindig, hogy "vízszerelő vagyok"! Néznéd a Pénzrablást és kiszólna a Professzor, hogy az első szakmám vízszerelő és míg a haverok nyomtatják a pénzt, addig lenne egy snitt arról, hogy épp orvosolja a csöpögő csap esetét és ez majdnem minden részben előfordulna. Aki pedig a két streaming szolgáltatónak forgat, azokat azzal várnák, hogy átolvastuk, jó a sztori meg minden, de ugye vízszerelő lesz benne? :) Ha eljutunk odáig, hogy melegek úgy lesznek filmekben/sorozatokban hogy az a történet szerves része (ld. Modern Family, Évek alatt), azaz nem azért van ott, hogy behúzhassák a strigulát, akkor jutottunk el odáig, hogy ezt elfogadtuk! Ugyanis addig, amíg valaki direkt módon erre gondol, hogy ebbe a sztoriba kellenek melegek is, hisz az emberiség 1-2%-a az, addig az, akinek ez az eszébe jut, az homofób! Homofób azért, mert észreveszi, hogy nincs a sztorijában egy meleg, eszébe jut ez! Akkor egyezik meg tökéletesen az élete a többséggel annak, aki más, ha nem veszed észre, hogy más! Elfogadást elérni az lósz-r, az semmi, az nem ér semmit! Elfogadást igényelni tök hülyeség! Az elfogadás pont hogy rámutat a másságra, kihangsúlyozza azt, hogy ez más de nekem azért okés! Az elfogadás minden esetben hangosan felhívja a figyelmet arra, hogy ez "más"! Érted? Szóval ahogy a gyermeknek eszébe nem jut az, hogy az a padtársa, aki mellé elsőben beült az pl. cigány származású, na az az, amit el kellene tudni érni a felnőtteknek, azt a meglátást. Nekem eszembe nem jutott az, hogy az Orsós Imike cigány! Amikor a felnőttek is így működnek majd, hogy eszébe nem jut, hogy kell a filmbe egy meleg, akkor megvalósult a melegek elfogadása. Azért nem kerül bele meleg, mert nincs dolog! Nem kell érzékenyíteni, mert arra nincs szükség!

2022. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%
27-es te nagyon hülye vagy. Egyiket se tudják betiltani :D Internetet csak diktatúrában lehet beszabályozni. Amig nem lesz elfoagdás ennek vége nem lesz és ez ellen se te se senki nem tud tenni haha!!!
2022. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon szíveden viseled ezt a pride témát kérdező. Nem kell vele foglalkozni, ha ennyire zavar. Engem pl tök hidegen hagy, hogy lesz idén vagy sem.
2022. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29 az jó, hogy téged nem érdekel, biztos ezért érezted fontosnak, hogy kommentelj ide.
2022. ápr. 13. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!