Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok fidesz...

Ehhez mit szóltok fidesz szavazók?

Figyelt kérdés

[link]


A magyarok 2/3a vesz igénybe magánegészségügyi szolgáltatást



2022. ápr. 11. 18:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
"MERTAGYURCSÁNYJOBBVÓT?" - ezt szólják hozzá. Megspóroltam neked 99 hozzászólást.
2022. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Természetes jelenség, nyugaton is ez van. Látszik, hogy gyarapszik a középosztály, amelyik megengedheti ezt magának.
2022. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Meg az is látszik, hogy a kormány szarik az egészségügyre. Mert én nem jódolgomban megyek 25.000 forintos vizitdíjért magánrendelésre, hanem azért, mert a tb-befizetésemből 3 havonta kapnék egy időpontot, ahol 5 percig foglalkoznának velem, aztán elhajtanának.
2022. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Ez azt jelenti, hogy van pénz magánegészségügyre.
2022. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz mit szólnak a német politikusok, hogy a német rokonaink Magyarországon veszik igénybe a magánegészségügyet?
2022. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

"Mert én nem jódolgomban megyek 25.000 forintos vizitdíjért magánrendelésre, hanem azért, mert a tb-befizetésemből 3 havonta kapnék egy időpontot, ahol 5 percig foglalkoznának velem, aztán elhajtanának."


Úhh!! Ezek nagyon kemény szavak, és tudod miért? Én halálos beteg voltam 3 éve és minden kezelést, megkaptam, és mindent megtettek soron kívűl, sőt a műtétre sem kellet várnom, és tökéletes munkát végzett mindenki aki az egészségügyben dolgozik!! Tehát akkor neked mi a betegséged? Nekem tüdőrákom volt!

2022. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
6! örülj neki, hogy megkaptál minden segítséget és próbálj meg empatizálni azokkal, akik nem. Tudod, egy egyszerű betegségtől is lehet nagyon szenvedni, ha heteket vagy hónapokat kell várni ellátásra. Pláne akkor, ha miután kivártad a sorodat, félrekezelnek . mert ilyen is van.
2022. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"örülj neki, hogy megkaptál minden segítséget és próbálj meg empatizálni azokkal, akik nem. Tudod, egy egyszerű betegségtől is lehet nagyon szenvedni, ha heteket vagy hónapokat kell várni ellátásra. Pláne akkor, ha miután kivártad a sorodat, félrekezelnek . mert ilyen is van."


OK! Én nem bántani akarlak hidd el! Kiváncsi vagyok mi a betegséged!!!

2022. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

Kíváncsi lennék, hogy teljesen, vagy részlegesen.

Én például tökéletesen elégedett vagyok az állami egészségüggyel, egyedül fogorvoshoz járok magánban.

Ha engem kérdeztek volna, lehet az én válaszom torzította volna a felmérést.

2022. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Mert én nem jódolgomban megyek 25.000 forintos vizitdíjér"


Mi a betegséged???

2022. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!