Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP új Néppártja, leválthatja...

MZP új Néppártja, leválthatja az ellenzéket?

Figyelt kérdés
Mondta az előválasztási győzelem után, hogy ezen a napon ellenzéket is váltottunk és április 3-án látszott, hogy majdnem meg is lett neki. Viszont még mindig mérgezi a levegőt Gyurcsány, Jakab, a momentum. Vajon az új Néppártjával végleg le tudja váltani az ellenzéket? Átmész MZP-hez?

2022. ápr. 12. 11:29
A kérdező szavazást indított:
igen, átmegyek ! MZP pártja a jó.
nem. maradok DK-s
Jobbik
Momentum
MSZP
lmp
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én átmegyek hozzájuk igen, de egyébként szerintem a Momentun is vállalható, csak még nagyob kezdők. A többi párt viszont mehetne a levesbe.
2022. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Majd meglátjuk, még ez nagyon az eleje mindennek.


Nekem szimpatikus Donáth Anna is. Látszott rajta legalábbis, hogy ő is szívből csinálja, nem úgy mint a Gyurcsány meg a Jakab.


Még egy MZP + Momentum összefogást is el tudok képzelni. Majd kiderül, viszont 2026ban több pártra lehet majd szavazni mint eddig bármikor szerintem.

2022. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

Kizárt!!

Ott lesz Gyurcsány és csapata, amiben több párt is benne lesz,ott lesz a MH is, tehát csak még megosztottabb lesz az ellenzék.... nem baj...

2022. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
MZP és a Momentum vállalhatóak. A többi párt csak ingyenélni és nagyokat mondani jó. Gyurcsány az egész balhét elvitette, miközben mindenhol Gyurcsányozva ment a propaganda gép és az összes ismerősöm a háta közepére sem kívánja. Maradna már végre ki a politikából és menne át magánszférába. Azzal sokat segítene a kormányváltáson.
2022. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem el vagytok tévedve, ha megint az ellenzék miféleségén keresitek a hibát. Ha a világ legcsodálatosabb és legprímább ellenzéke indulna el (és itt mindenki képzelje bele a saját maga által hitt elgondolását) centire ugyanakkora lenne a pofára esés akkor is. Miért?

Egyszerűen a Fidesznek darabra megvan, hány embere van kézben tartva ebben az uram-bátyám-pénzadóm-leköztelezettem világban az utolsó telepi cigányig. Ami ide-oda tehető ember volt, azt már ők betették magukhoz, nektek nulla darab emberetek van a saját eszmei magotokon kívül. Amíg ti itt politizáltok: vagyis egymást marjátok, addig ők nem politizálnak, hanem teszik a hálót az emberek nyakakba.

Ne egymás haját tépjétek, ne magatokkal foglalkozzatok megint. A másik oldal hálóját kell tépnetek, ha azt akarjátok, ne lehessen akkorra.

2022. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!