Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely újra meg...

Karácsony Gergely újra meg fogja tudni nyerni a főpolgármester választást?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy mi a választék. Ha olyan, mint múltkor, akkor még elég nagy esélye van a dugók ellenére is.
2022. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Simán, főváros ellenzéki marad ez kb. garantált.

Ha nem KariGeri akkor kiállít valaki mást, de szerintem marad.

2022. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
Esélyes, de ha például Vitézy Dávid indulna, akkor nem biztos, hogy egyértelmű lenne a győzelem. A szokásos Karácsony alkalmatlan kampányszöveg nem lesz elég.
2022. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

43%-on volt Pesten most a Fidesz..Ez minden csak nem ellenzéki fellegvár..De tény a többség még mögötte van..De egy Tarlós,vagy Kocsis Máté ezt a Gerit már taknyosra verné..Még 2 évig fog rongálni.

.

2022. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%

#4.Most még igen, meglátjuk a megszorítások után mi lesz a helyzet.

Júniusig is már sok dolog kiderül.

2022. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
12 éve nyomjátok ezt a megszorítások baromságot..2010-ben egy eladósodott országot vett át a Fidesz..Sokkal szarabb állapotban volt mint most..S megoldották..de én is csak egy közgazdász vagyok,tudom nem értek hozzá..
2022. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

Necces necces, most nagyot erősödött a Fidesz Budapesten is...nem csak jobboldali Jobbikosok, de még a baloldalról régi balosok is be narancsosodtak április 3.-án... semmi nem jelenthető ki, meg 2 év hosszú idő, de nem lepődnék meg, ha pár ellenzéki kerület elesne az ellenzéktől... már ha marad ez a remek csapat... mert velük garantált lesz a bukás, de ha lesz új ellenzéki párt politikus addigra, akkor lesz esély vissza verni a narancsokat.


Fideszes lennék, azon melóznék, hogy a mostani ellenzéki bandát akasszam az ellenzéki szavazók nyakába, mert akkor garantált a 2024-es 26-os és a 30-as Fideszes uralom.

2022. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
Pesten máshogy kell kommunikálni, mint tanyán.
2022. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó,kicsit se vagy beképzelt..Akkor segíts nekem Sopronban ahol 75%-al nyert a Fidesz hogy kell kommunikálni velünk vidékiekkel?Nekem csak 2 mérnöki diplomám van,de kiváncsiva tettél hogy ott a panelból hogyan csináljátok:)
2022. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

Sopron mióta tanya?

Honnan veszed, hogy Pesten mindenki panelban lakik?

Miből gondolod, hogy negatívat írtam vidékre?

2022. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!