Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhelék miért a hanyatló...

Orbán Ráhelék miért a hanyatló, liberális, genderfasiszta nyugatra költöztek, miért nem a csodálatos Oroszországba?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
#11: De, hallottam már a Nyugat-Európa kifejezést, fel is soroltam, hogy mely országokat sorolják hivatalosan oda.
2022. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

9


De Spanyolország is EU-s ország! Brüccel az is!

2022. ápr. 19. 17:35
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés annyira releváns, mint hogy miért nyaralnak nők Dubajban, mikor az Emírségben diszkriminálják őket. Gazdagként bárhol is élsz, mindenhol vannak olyan zónák, ahol a többi milliomossal szürcsölgetheted a pezsgőt és Ráhelék valószínűséggel ezt teszik. Éppen ezért a milliomosok az ország politikájától (itt megjegyzem, hogy nem igazán ismerjük az alany politikai hovatartozását, lehet, hogy Viktortól teljesen különböző) függetlenül, szimpátia vagy üzleti alapon költöznek Rióba, Szentpétervárba, Shanghajba vagy Tokióba.
2022. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Én csak azt nem értem hogy akárhova akar menni az ember élni, egyik hely sem lehet jobb mint Magyarország, akkor a miniszterelnök lánya miért nem Magyarországon él? Ha itt a legcsodásabb az élet?!
2022. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
#11 Nyugat-Európán nálunk hagyományosan a volt vasfüggönyön túli országokat értik, az akkori szabad országokat, ahova Spanyolország is beletartozik
2022. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
!0-eske szépen és udvariasan fogalmazta meg az én véleményemet is, mert biztosan nem tudtam volna fegyelmezett lenni.
2022. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!