Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Szerintetek a...

Ellenzékiek! Szerintetek a Fidesz-szavazók miért szavaznak a Fideszre?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 21:40
A kérdező szavazást indított:
mert hülyék
mert manipuláltak
mert az ellenzék silány
egyéb (kommentben kifejtem)
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr a legjobb!!!!
2022. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert a többségük félhülye, analfabéta, fogyatékos. A falvakban sötét középkor van. A fideszes "szavazok" többsége azt se tudta miért viszik oda őket, mert azt sem tudták, hogy szavazás van, vagy hogy mi az szavazás. A nevüket nem tudták leirni, vagy az irataikat felismerni, átadni. Megmutatták nekik, hogy melyik karikába kell keresztet rajzolni, és annyi. Az emberek nagy többsége így, és ezért "szavazott" a fideszre. Bár valojában azt sem tudták, hogy ők most szavaznak.
2022. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hajrá éljetek csak ebben a hitben és még 30-at is elveszítitek:D
2022. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
krumpli, mediafölény
2022. ápr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk kisvárosban csomóan azért nem mentek szavazni, mert "minek, ha csak a fideszre lehet szavazni?". Mármint úgy értve, hogy nincs más a szavazólapon. Szóval a nem fideszesek többsége nem megy el.

Vagy van több olyan ismerősöm, aki a Fideszre szavazott, megkérdezi tőle az ember, hogy miért, és az rá a válasz, hogy "Mért, nem arra kellett?".

Na meg van, aki csak a kormány médiaból tájékozódik, és benyalta a propagandát.


Nem tudom, hogy ezek máshol mennyire képeznek tendenciát, de nálunk kisvárosban ez van. Nem hallottam még olyat itthon, aki meg tudta indokolni, hogy miért szavaz a Fideszre. (Aztán persze az itthoni közegen kívül hallottam olyat, aki tudott valid, nem propagandából benyalt indokot mondani, de az elég kevés volt.)

2022. ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Nálunk kisvárosban csomóan azért nem mentek szavazni, mert "" Majdnem 70%-os volt a részvétel, szóval azt nem nagyon lehet mondani, hogy egy csomóan nem mentek el szavazni. Ezt max egx 40%-os részvételnél lehetne mondani75% fölött sose volt Magyarországon re´szvétel a választáso
2022. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Én a személyes talasztalataimról írtam, ez nem azt jelenti, hogy országosan mindenütt ez volt. Pusztán nem gondolom, hogy ezt a szituációt nem kezelhetjük úgy, mint valami nemlétező jelenséget.
2022. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7) Hát pedig de. Ha 90% el, ment volna szvazni, és a plus 20 szazalek kivetel nelkül az ellenzekre szavzaott volna, meg akkor is a Fidesz nyer
2022. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs semmi baj Ggurczànyékkal, mivel ők képviselik a legjobban a z euròpapàrtisàgot
2023. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!