Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZesek miért szégyellik,...

A FIDESZesek miért szégyellik, hogy kevés orvos, lebecsült ápolók, lezüllesztett vidéki egészségügyi ellátás jellemzi a hazájukat azok miatt, akikre 12 éve szavazgatnak?

Figyelt kérdés

Sokszor fizetni kell azért, hogy időben kapjon az ember a neki járó ellátást.


Ezek tények.


Lehet nem is látja a fideszes tévéből és újságokból, hogy mi a helyzet.

De a maga, szülei, gyerekei bőrén ne tapasztalja meg mi az igazi magyar valóság.


Ha fizetnek érte, akkor nem tűnik fel, hogy adók, vagy egy élet munkája mellett már egyszer fizettek érte? Most duplán nyúzzák le róluk Orbánék a ki tudja hányadik bőrt is?



#Orbán #túl sok stadion
2022. ápr. 20. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Én nagyon jól élek, bőven megengedhetem magamnak a magánellátást, ás örömmel látom, hogy hozzám hasonlóan egyre többek is. Az, hogy mellé vonják a TB-t nem zavar, így legalább a szerényebb sorsú honfitársaim ellátása is biztosított, én szívesen segítek nekik.
2022. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudom, csak magánegészségügyben kezelnek.


Kivéve a táppénzt, mert azt háziorvos írja.

2022. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De abban biztos vagy, hogy a szerényebb sorsú honfitársaid ellátása úgy biztosított, ahogy azt egy sikergazdaság mellett elvárhatnánk?


Az tiszteletre méltó, hogy segítesz, én is ezt teszem. Le a kalappal.

2022. ápr. 20. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Több az orvos, több az ápoló, jóval magasabb a fizetésük és rövidebbek a várólisták mint 2010-ben. Mégis miről beszélsz?
2022. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Persze, minden szuper, ezért lepődött meg L. Simon László is a valóságon. 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Látod kérdező az első 2 válaszoló meg is indokolta, magánba járnak, ergo nekik tökmind1 milyen állapotban van az állami egészségügy és törődj bele, előbb utóbb meg fog szűnni az állami egészségügy , legalábbis ha a Fidesz marad akkor ez fix.
2022. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Szégyellni? Mit? Most lett megemelve az orvosok fizetése, egyre többen lesznek. A kórházak is szép lassan felvannak újítgatva.

Ha bekell menni a kórházba igaz, hogy többet kell várni, de mindenhez ingyen hozzájut bárki. Nincs vizitdíj, nincs semmi anyagi elvárás ahhoz, hogy ellássanak.

2022. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába vered magad, mi boldogok vagyunk.:D
2022. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, L. Simon László is kirobbanó boldogsággal írta a posztjait a közegészségügyről 😂
2022. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A NER meg az orbán klán persze hogy boldog a kivételezett magánorvosi elltásától.
2022. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!