Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknél miért gondolják...

Az ellenzéknél miért gondolják a nagy vereség ellenére is, hogy amit csináltak, ahogy kommunikáltak, azzal minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Egy nagy vereség után az ember próbál következtetéseket levonni,

próbálja megtalálni, hogy mi volt a gond, mit lehetett volna másképpen csinálni, hogy legközelebb kijavítsák ezeket a hibákat, és győzzenek. Az mire jó, hogy "mi mindent tökéletesen csináltunk, csak hülye vidékiek", meg ehhez hasonlók? Ezzel legközelebb ugyanúgy veszíteni fognak.



#kétharmad #Gyurcsány #Soros #Hibás ellenzéki kommunikáció #Választók sértegetése
2022. ápr. 23. 09:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A neoliberalizmust (férfi szüljön meg ilyenek) valóban nem értem. De nem is szeretném megérteni. A magyarok többsége nem tart igényt a neoliberalizmusra. Ezt kellene az ellenzéknek megérteni végre. Minél jobban erőltetik ez annál rosszabb.
2022. ápr. 23. 11:00
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

"A neoliberalizmust (férfi szüljön meg ilyenek) valóban nem értem"


Hát az látszik mivel a neoliberalizmus az egy gazdasági dolog nem politikai vagy társadalmi


" neoliberalizmus a manapság terjedő közhiedelemmel ellentétben nem politikai, hanem közgazdasági fogalom, a gazdasági liberalizmus egyes doktrínáinak a címkéje"


[link]


Megjegyzem rengeteg jobboldali politikus csinálja ezt a rendszert. Főleg a Fidesz

2022. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Az a ti bajotok, kedves Kérdező, hogy mindent összemostok.

Én baromi nagy liberálisnak tartom magam, de a túltolt PC-től, a mindenki baromságát el kell fogadni mentalitástól én is a falra mászok.

Sőt, kapaszkodj meg, liberálisként azt mondom, hogy a transzneműség betegség, illetve szeretem a rasszista vicceket. Na ilyenkor mi van?

2022. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagy részünk nem gondolja így.


Olvasd el Békesi László facebook-oldalán az április 4 hétfői írását!

2022. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!