Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi az amerikai tartótisz...

Kunhalmi az amerikai tartótisztjét tette felelőssé a vereség miatt. Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Manpság egyre jobban elszólogatja magát Kunhalmi. Egyre több szivárog ki a ballib tömb módszerei közül. Legutóbb azt mondta : ""Kevéssé ismerte az amerikai tanácsadóik a magyar történelmet és feleslegesen hergelték állandóan Putyin ellen" "


Érdekes. Ezek szerint mégiscsak az nyugati liberálisok működtetik őket? Akik még a történelmet sem ismerik? Arra utasították az ellenzéket, hogy hergeljék az embereket az oroszok ellen. Mondják azt : Ki rohanta le az országot '56-ban? (ukrán katonák). Kik erőszakolták meg az asszonyainkat a nácik után '45-ben? (ukrán katonák. Még tanultuk is az iskolai atlaszban is benne van, hogy a III.Ukrán front jött ide).


Kunhalmi saját szájából mondja ezeket, mintegy beismerésként a szavazóik elé [link]


Itt mondja 19 percnél https://www.youtube.com/watch?v=QzoY89OIo84



2022. ápr. 27. 12:05
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Orbánnak is vannak amerikai tanácsadói...

De tetszik a történelem szemléleted; a szovjetúnióban nyilván az ukránok voltak az uralkodó nép. Jugoszláviát is a szlovének irányítótták?

2022. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Orbánnak lehetnek amerikai tanácsadói, de nem tartótiszt szerepét tölti be. Nem vesz egy az egyben szóra szóra mindent át és nem dirigálnak neki
2022. ápr. 27. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Jóember, ne légy már annyira tudatlan, hogy ne ismerd, hogy külföldibtamácsadók dolgoznak a pártoknak! Igen, a Fidesznek is! Nekik volt a tanácsadójuk Finkelstein is, akinek a módszere jól ismert.

[link]

2022. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3# lásd a 2#-es válaszom
2022. ápr. 27. 12:12
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérlek mondd hogy csak játszod a hülyét, és nem gyárilag vagy az.

Mert ha ez nem csak megjátszás, akkor és most eldobom az agyam.

2022. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ember, de igen szó szerint dirigalnak neki IS! A kampányban a beszédét lefotózták, ami a kezében volt. Még a szavakon belüli hangsúlyok is jelölve voltak. Komplett team dolgozik rajta. Ez így van nyugaton is. Nézz meg a pénztelen ellenzéket, látszik is, hogy nincsenek úgy beállítva, mint kellene.
2022. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5,6# Orbán nem hergel az ukránok ellen, akkor mégsem azok a "tanácsadók" voltak. Írnak neki szövegeket, de ezt a szintén magyar Rogán Antal teszi. Hivatalosan is ő a főtanácsadója. Nem titkolja el a nevét is ismered és magyar!


Nem vesz át mindent az amerikai tancásadótól sem, aki már nem is él pl, ha felhoztad...


Tájékozódj mielőtt ostobaságokat böffentesz. Nézd meg Kunhalmit mit mond. Tudták hogy nem ismerik a magyar történelmet a tartótisztjei, de le kellett adniuk, mert a liberális nyugat tartja a hazai ellenzéket. Ők csak bábok. Át kell venni mindent! Nem ugyanaz

2022. ápr. 27. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
3as, április 3án azt hiszem választ kaptunk, hogy, amit mi normalitásnak gondolunk, az ország 2/3-nak nem ugyanazt jelenti, mint nekünk! Én már feladtam, hogy megértsem, hogy látnak tömegek mást, mint, amit mi megszoktunk.
2022. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8# pedig a megértés visz előbbre!


Az nem normális, hogy nyugatról mondják meg mit kell itt le-copyzni. Mi a jó nekünk, ezt nem az amerikai titokpáholyokban tudják, hanem az itt élők. Nem tudom most érted-e miről beszél a többség?

2022. ápr. 27. 12:59
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, hogy annyi évig próbáltam megérteni, hogy miért szavaznak egy olyan szélkakasra, akinek az álláspontja naponta változik, folyamatosan pcznek ki társadalmi csoportokat, akik ellen álkűzdenek, akár itthon, akár külföldön, miért jó az embereknek, hogy egy átlagmelós a nyugati pénzek negyedéért gürizhet, vagy, miért kell nekik ez a lerohadt egészségügy, vagy oktatás és még annyi mindent tudnék felhozni, ami engem személy szerint bánt, de feladtam, belefáradtam.

Ez az ország nem akar engem és nem akarja az én erkölcsömet, ez az az üzenet, amit én értek és elfogadok.

2022. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!