Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzék és ellenzékiek...

Ellenzék és ellenzékiek teljesen bevadulnak ha 2024-ben még a fővárost is elveszítik és Fideszes főpolgármester nyer?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nektek habzik a szátok már 12 éve az aggresszív gyűlölködéstől.
2022. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem úgy áll a helyzet, hogy ez bekövetkezik.
2022. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Lampert Mónika : Mindegy kik vannak az önkormányzatok élén. "Tudjuk mit kell tennünk. Erős felhatalmazása lesz a kormánynak"
2022. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2


Igen , mint ahogy olvastuk, hogy jön a Makizaj kormány meg még 2/3 is lehetséges :DDD


Érdekes meglepetések várnak rátok 2024-ben

2022. ápr. 27. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
#4 Én már nem lepődök meg semmin, idén bebizonyosodott hogy hülye a nép, egy egyszerű kampánnyal meg lehet hülyíteni.
2022. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

18:22: elég óvodás stílusod van. Be is áraztad magad.

Egyébként ki nyert egy kivételével minden budapesti választókörzetben?

2022. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Bevadulnak. Hívják az ANTIFÁT itt törni zózni fognak. Lehet még az ukránokat is behívják
2022. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

4: ha marad ez a közpénzből finanszírozott fideszes médiaúthenger, akkor nem sok esély van. Láttuk a működését: kitalálnak egy hazugságot (pl. hogy MZP sorozna, és Ukrajnába küldené a férfiakat), és ezt sulykolják minden csövön, a primitív emberek meg elhiszik.


Sok megkérdezett mondta, hogy azért szavazott a fideszre, hogy ne vigyék a férfiakat Ukrajnába harcolni, vagyis a hazugságtenger működik, a primitív, tájékozatlan emberek bedőlnek neki, úgyhogy a fidesz ezt fogja alkalmazni továbbra is.


Így bármilyen ellenzéki érvelés esélytelen, mert a hazugságáradattal szemben alig hallatszik.

2022. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Én speciel már leszarom a fideszt, meg a fideszeseket is. Jól keresek, szeretem a munkámat, ők meg bekaphatják. Nem egy csöves közmunkás vagyok, hogy megvehessenek havi 10.000 ft-tal és nem is egy buta, csóró paraszt, akinek ki lehet verni a szemét egy kátyúzással, meg aki minden bődületes baromságnak bedől.
2022. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!