Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szigorítani kell a nyugati...

Szigorítani kell a nyugati állampolgárok ideköltözését az elkövetkezendő években?

Figyelt kérdés

Egyre jobban költöznek ide nyugatról , az elkövetkezendő években ez csak nőni fog, a muszlim/fekete migránsok nyomása egyre nagyobb lesz a nyugati országokban, a tetszelgés miatti gázelzárás miatt gazdasági problémák és fagyoskodás lesz, kvázi egyre többen próbálnak majd ide jönni.


Ide költözéshez díjat kell szabni ~50.000 euró értékében / fő


2022. ápr. 30. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

“ Fagyoskodás jó pár országban és kabátban alvás :)”


Trollolo🙂 Ha nem 😔

2022. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10


És ha piros hó fog hullani? Sok a "ha" , mint mikor ment itt a ha majd veszít a Fidesz mi lesz ha majd ellenzéki 2/3 lesz akkor mi lesz és a többi és a többi :)

2022. ápr. 30. 23:03
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Csak aztán a nagy magabiztosságban nehogy te ess pofára..

2022. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13


Mondom, térjünk vissza ide télen :)


Hány MZP fan fejét nyomtam bele a piszkába te jó ég :DDD Mondogatták ugyanígy mint te most itt az okosságukat én meg leírtam a valóságot és csak mondták csak mondták, aztán szembejött a valóság :DDD

2022. ápr. 30. 23:09
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Na ezért írták a face-en azt az okosságot, monitor előtt mindenkinek akkora a szája....

2022. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok értelme van vitatkozni ezzel apróbáljunk szerencsétlennel, itt provokál a hülyeségeivel, mert tudja hogy fél év múlva már franc se fog emlékezni rá. Ez olyan, mint amikor azzalrájön jöttek, hogy tavaly decemberre már halottak leszünk az oltástól.
2022. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!