Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tűpontos elemzés Gyurcsány...

Tűpontos elemzés Gyurcsány megítéléséről. A többség miért nem így, ebből a szempontból értékelik GyF-et, ahogy a cikk szerzője teszi?

Figyelt kérdés

Nevezzük nevükön a dolgokat:


[link]


2022. máj. 2. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Már vége a választásnak. Gyurcsány több, mint egy évtizede volt miniszterelnök. Azzal, hogy még mindig vele foglalkoztok önmagatoknak mondtok ellent. Én magasról teszek Gyurcsányra és láss csodát nem is határozza meg az életem. Sopánkodj már kicsit Rákosin is, hiszen ő is milyen böszme volt, aztán a történelmi tananyag része.
2022. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek, de amíg a balliberális oldal nem teszi lapátra, addig semmi sem történik.

Ott van MZP. Annak idején milliószor leírtam,hogy neki a Gyurcsány bagázs a vég lesz.

Önálló párttal, már 2026 ra készülve többre ment volna.

Azt is megírtam már,hogy aki Gyurcsányok közé keveredik, azt megeszik a DKsok....ezt melegen ajánlom a Jobbiknak és a Momentumnak is....

2022. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:
0%

Ok. Nevezzük nevén a dolgokat.


Fricz Tamás egy politikai prosti, akinek a véleménye nem érdekel. Hogy mit gondolok másokról, azt ne az ilyen ner kompatibilis alakok akarják megmondani. Pláne, hogy még hazudik is.

2022. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!