Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A világtörténelemben volt...

A világtörténelemben volt valaha két politikus közt olyan erős barátság, mint ami Orbán, és Putyin között kialakult?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy közöttük igazi erős baráti bajtársiasság alakult ki. Pedig nem is egy csónakban eveznek. Magyarország EU tag, az oroszoknak meg úgy összességében kifejezetten ellenséges a viszonya az EU-val. Orbán, és Putyin viszont ennek ellenére is folyamatosan kiálltak egymás mellett. Én hiszem, hogy ezt nem érdekből teszik, hanem tényleg bírják egymást emberként is. Érdemes megnézni, mikor személyes összeüléseik voltak. Ahogy Orbán Putyira néz, abban van valami őszinte emberi tisztelet, és megbecsülés. Még ez a háborús helyzet sem választhatja szét őket. Hiába nem tudnak kommunikálni annyit, Orbán még így is megtalálja a módját, hogy erősítse Putyin érdekeit. Putyin is még a háború közepén is az első volt, aki a magyar választás után gratulált Orbánnak. Előfordult bármikor is korábban, hogy két politikus, sőt, két országvezető ennyire megkedvelték egymást?

2022. máj. 3. 00:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyira szeretik egymást, mint ahogy Hitler "szerette" Mussolinit...
2022. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MDaniel98 ***** válasza:
88%
Én nem hiszem, hogy az orosz politikában létezik olyan, hogy barátság.
2022. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg ök szerintem nem barátok. Legalábbis a szó magyar értelmezésében nem barátok. A politikus politikus marad és kizárólag a saját éredekeit nézi. A szeremes pillamtások is színjáték a külvilágnak.


Putyin pl. elment az osztrák külügyminiszter asszony esküvöjére. TELJESEN PRIVÁTILAG !!! (más kérdés, hogy privát is állami kísérettel) Nos az is jelzés volt a külvilágnak.

2022. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan olyan érdek mint a második vh-ban volt a horthy-hitler barátság hitler mindenkit lenézett horthy meg hitler szärmazásäból és világnézetéből adódóan nézte le csak is a magyar érdekek miatt barátkozott
2022. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Szakadok a kommentekben lévő képeken 😂😂😂 érdekes a tekintetük az tény 😏 Remélem egyszer mind találunk valakit magunk mellé, aki úgy néz ránk mint Orbi Putyinra 🤗


De viccet félretéve, nagy barátság szerintem nincs. Politikáról beszélünk. Azt pedig érdekek irányítják, nem a farkad. 🤷🏼‍♂️

2022. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Orbánnal barátkozni?!

Nézd meg Orbán régi "barátait"...

Putyin nem hülye!

2022. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!