Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter népszerű még valahol?

Jakab Péter népszerű még valahol?

Figyelt kérdés
Gyurcsánynak és Márki-Zaynak még mindig vannak hívei, akik kiállnak mellettük, de Jakabot védeni meg senkit sem láttam. Utoljára ősszel olvastam pozitív kommenteket vele kapcsolatban.

2022. máj. 3. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jakab leszerepelt nagyon. Már tavaly ősszel.
2022. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én már azt sem értem, hogy egy haladó nyugati szellemiséggel kampányoló koalíció mégis miért tűr meg ilyen botrányos alakokat, mint Jakab Péter és Tordai Bence. Ez lenne az értelmiségi alternatíva a fideszre?
2022. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hypno ***** válasza:
11%

Na jó, a kedvedért bevédem.


Én fenntartom amit az előválasztás óta is mondok. Jakab volt az az ellenzéki jobbos politikus, aki akár a politikai karrierjét is hajlandó volt beáldozni a fidesz legyőzéséért. Rajta kívül senki nem kockáztatott semmit.

Egyetlen dologgal nem számolt, hogy a pártja választóinak pont annyi eszük van amennyi kívülről látszik, ellenben a szittya önérzetük az csúcsokat döntöget.


Egyedül az nem tetszik, hogy a vereség után azonnal elkezdett másokra mutogatni.

2022. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Csökken a támogatottság = Hülyék a szavazók. Még véletlenül sem a politikusokkal van a baj. Azért veszítettetek negyedszer is, mert még mindig ezzel nyugtatjátok magatokat és azért fogtok ötödször is, mert most sem tanultatok belőle.
2022. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
31%

#4


Én ezt a dolgot már elengedtem. Persze ettől még le fogok szavazni a legesélyesebbnek látszó nem náci ellenzéki formációra a tolvajok ellenében.


És igen, a szavazó akinek az önérzete és az ócska kis filléres opportunizmusa fontosabb az hülye.

2022. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ellentétben veled én nem bélyegzek senkit hülyének, aki nem velem egyformán gondolkozik. Amikor a Fidesz csinálja, akkor nagyon fel tudtok háborodni, de lám, ti sem vagytok különbek.

Annak elgondolkodok realitásérzékén viszont érdemesnek tartom elgondolkodni, akinek fontosabb óvodás durcizásból szavazni, mint látni, mennyire alkalmatlan tákolmány ez a koalíció.

2022. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Annak viszont érdemesnek tartom elgondolkodni a realitásérzékén.*

Jól megkavartam az átszerkesztéssel. :D De legalább ebbe is bele lehet kötni.

2022. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

"Jakab volt az az ellenzéki jobbos politikus, aki akár a politikai karrierjét is hajlandó volt beáldozni a fidesz legyőzéséért."


Mivel? (Nem kötözködésből)

2022. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Jakab faparaszt Péter politikája és maga az ember mi? Nézzük, lefeküdni az esküdt ellenséggel, a politikai és egyéb hatalom kedvéért, ráadásul szembeköpte az egykori igazi Jobbikot.

Aztán az ilyen Tordai Bence, meg Fekete Győr szintre süllyedt, csak ő még " vagány" is akart lenni, kemény... csak hát lett belőle egy bohóc sipkás Chuck Norris, aki testőrökkel jarkál. Ja meg egy qrvapecér, egy lakhatási támogatást elcsaló hazug szemét, aki műbalhézni tud, kb egy Hadházy szintjén van....

2022. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Népszerű a pokolban!!
2022. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!