Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a tévhit honnan ered hogy...

Az a tévhit honnan ered hogy a FIDESZ nem jó a magyaroknak?

Figyelt kérdés

A választáson megsemmisítő, sosem látott sikert arattak.


El kell ismerni hogy az emberek többségének a Fidesz kormány jó és megfelelő.


Az ellenzék egy szerencsétlen, abszolút nem ütőképes brigád.


Normális körülmények között azonnal vissza kellene vonulnia a politikából mindenkinek aki az ellenzéki összefogáshoz a nevét adta.



2022. máj. 3. 20:07
1 2
 1/17 Fsms ***** válasza:
66%
Nem tévhit. Ország rombolók.
2022. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
A "jó és megfelelő" és a "szavazz rájuk egy zsák krumpliért" között van némi különbség.
2022. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
A fidesz csak a NER-lovagoknak jó, de a magyar nép beéri a minimummal: legyen krumpli meg farhát... ja meg ne legyen háború, más nem fontos.
2022. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha Hofinak igaza volt és Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő, akkor érthető az a kétharmad. :D
2022. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem jó az, hogy egész nap ülök és jó nagy szaftos hambikat eszek. Szeretem ezt csinálni, jól érzem magam tőle, nekem ez jó.

De a testemnek nem, ez egy ártalmas életmód.


Szeretem a fizetésemet kimaxolni, a pénz azért van, hogy elköltsük, nemigaz? Igyekszem mindig megvenni a legújabb telefont, illetve ha meglátok valamit és megtetszik, és van rá pénzem, miért ne vehetném meg? Nekem ez jó.

De jövőre sem lesz több pénzem mint tavaly volt, mert mindig elverem. A jövőm szempontjából ez nekem kimondottan káros életmód.


Szeretek lustizni, sorozatokat nézni a hétvégéken. Számomra a "jó hétvége" fogalma az, hogy kb ki se mozdulok az ágyból.

Ugyanakkor jó lenne előre lépni a munkában, ahhoz viszont meg kéne tanulni egy új nyelvet, de az fárasztó, nem szeretek vesződni ilyesmivel, az nekem nem jó.


Kezded kapisgálni?

A magyar embenrek jó a Fidesz, hisz ontja magából az ingyen pénzt és a népszerű dolgokat. A magyar államnak már kevésbé jó ez a fajta "életmód".


(Megjegyezném, hogy a fentiek csak példa-szituációk, nem íg yélek:D)

2022. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hypno ***** válasza:
83%
Majd akkor kérdezd meg újra, amikor nem lehet tovább húzni az ársapkák eltörlését. Pláne, ha esetleg az olajárak nem konszolidálódnak.
2022. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk onnan, hogy ér egy baleset mondjuk eltörik a karod.

És magyarországon simán ülsz vele a sűrgősségin 4-5 órát mire orvoshoz jutsz...

Eleve 2021ben 17 ezer eüben dolgozó mondott fel.


A másik dolog.

Pl a csajod teherbe esik és ez az országba simán ok a kirúgasra.

vagy 2-3 havonta ottvon az ovis gyerekkel mert beteg alakul az immunrendszere.

Szintén tök alap kirúgási ok.

És mivel nincsen nemhogy munkavállói jogok de még emberi jogok se így a fideszesek szerint ez tök oké így helyes.


A probléma ezzel hogy ez nem európai viselkedés.

Ahogy a szakszervezezek elnyomasa teljes hiánya sem.

A fidesz nem más mint sz emberek minden jogtól való megfosztására alakult szervezet.

És megszavazzák sőt tapsolnak hozzá....szomorú és hihetetlen.

2022. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

#6

FIDESZ-re szavaztam, de egyet értek. Sajnos nekem nincs más alternatíva. Mi Hazánkra pedig ha fizetnének sem szavaznék rá. A FIDESZ, egy olyan párt, hogy ok,ok, elketyeg az ország szépen lassan, csinálnak sok jó dolgot, de csomó hülyeséget is. A kormány most nincs nyomás alatt, szinte bármit csinálhat, úgyse lesz veszélyben a hatalma, mert nincs egy normális ellenzék. Ha egy országban jó az ellenzék, akkor a kormánynak még jobbnak kell lennie, különben leváltják tehát jól fog működni az ország. El kéne felejteni Magyarországon azt a sok zombi pártot. Mi Hazánk, bár nem szeretem, de legalább valamit csinál, ezért is jutott be. MKKP, bár egy viccpár, de mégis csinál valamit. De a többi? Nagy nulla. Szóval nincs alternatíva a kormánypártra szavazóknak. Normális pártok nélkül FIDESZ 4/5 lesz!

2022. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
#9 Pedig egyedül ti tudnátok nyomást gyakorolni a Fideszre, ha nem tetszik valami. Az ellenzékiek is addig háborogtak Tóth Csaba miatt, amíg vissza nem lépett.
2022. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"El kell ismerni hogy az emberek többségének a Fidesz kormány jó és megfelelő."

Az azt hiszi valaki, hogy jó és tényleges jó között hatalmas különbség van. Régen pl. azt hitték, hogy lapos a Föld. Attól, hogy ezt hitték, lapos lett? Nem.

Kifejezetten tehetségtelennek kell lennie egy kormánynak ahhoz, hogy konjunktúra latt kisebb GDP növekedést érjenek el támogatás nélkül.

[link]


"Normális körülmények között azonnal vissza kellene vonulnia a politikából mindenkinek aki az ellenzéki összefogáshoz a nevét adta."

Normális körülmények között a fidesz 10%-ért küzdene és az összefogásra kb. 75% szavazott volna.


Meg lehet szépen nézni, hogy a nyugati városokban (értsd: helyek ahol nincs fidesz propaganda a TV-ben 0-24-ben) leadott szavazatok exitpollja jól mutatja, hogy mi lenne normális körülmények között.

[link]



A fidsez, objektíven, rossz. Az országnak csak ártott, közelebb vagyunk az ország csődjéhez, mint 12 éve, és az emberek is nagyon szarul élnek.

2022. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!