Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Parlament végre...

Az Európai Parlament végre átszervezné az EU-t, melyet a Fidesz erőteljesen támad, hisz nem lehetne oroszbarátságból és "hisztiből" vétózni, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Csótányi László Fideszes EP képviselő rögtön kifejtette, hogy ez miért nem jó, azonban valljuk be, a szélsőséges oroszbarát kapcsolat, a fejlődés tudatos akadályozása és az EU-s támogatások sorozatos lopása miatt a magyar kormánytól ez várható volt, azonban hatalams szükség van arra, hogy orbán maximum itthon tudjon kiskirályt játszani.


2022. máj. 5. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Ebből nem lesz semmi.


Amúgy ezt is érdemes megnézni:


[link]

2022. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy ezt is érdemes megnézni: 888.hu"


Köszönöm szépen, de ha én nem egy 444 cikket linkelek, hogy megpróbáljam lenyomni a fideszesek torkán az ottani ellenzéki hírforrást, te se linkelj egy ilyen legalja undorító kormánypárti fost.

2022. máj. 5. 08:58
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Én azt gondolom, hogy az egyhangú döntések szükségessége alapvető fontosságú. Mert ha akár 2/3 is elég lenne, azt jelentené, hogy egy-egy döntésnél akár 8-10 ország érdekeivel is lehetne ellentétes döntéseket hozni. És melyik lenne az a 8-10 ország, akik folyton szívnának??? Csak méginkább gyarmat lennénk, mint most.

Az egész EU vesztes gondolat, ez nem az USA, a tagállamok végletesen különböznek egymástól. Az EGK-t még támogattam, az szerintem hasznos volt, de már az EU is túl sok. Én 2004-ben is a belépés ellen szavaztam, és bár tudomásul veszem, hogy a agy többség EU párti, és most nem nagyon van jobb lehetőség, mert erre megy a kontinens, de azért ha szétesne, pezsgőt bontanék.

2022. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Én azt szeretném, ha a mindenkori magyar miniszterelnöknek az eu-ban is legyen érdekérvényesítő képessége, ha úgy tetszik, tudjon kiskirályt játszani. Tessék olyan ajánlatot letenni az asztalra, ami mindenkinek elfogadható, és akkor nem lesz vétó. Ennyire egyszerű. Ha megszűnne a vétó, onnantól kezdve a diktátumokat kapnánk az eu-tól, ami elvi szinten is elfogadhatatlan. Eleve abszurd egyébként, hogy egy semmi jogkörrel nem rendelkező kirakatszervezet, egy politikai hulladéklerakó, az ep ilyen szinten széttrollkodja egy 20 éve még működőképes szervezet, az eu működését.
2022. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
444? Miért nem rögtön a Buci Maci? Az is ugyanannyira hiteles hírforrás. Nem fogod lenyomni a torkunkon a 444-et. Nem kattintunk bele.
2022. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Tessék olyan ajánlatot letenni az asztalra, ami mindenkinek elfogadható, és akkor nem lesz vétó"


Önös érdekekben, politikai ellentéből szavaz magyarország az EU-ban különböző javaslatokra és ajánlatokra, sokszor ellentmondva azon felvetéseknek, melyek egy haladó, 21. századi ország fejlődését szolgálnák, és itt most nem a szexuális hovatartozással kapcsolatos felvetésekre gondolva, hanem pl az EU-s minimálbérre. orbánék nem a játékszabály szerint játszanak, rengeteg botrányos ügyük került eltussolásra (Pegazus, Olaf), brutális korrupciós lépéseik voltak, ezért természetesen egy szélsőségesen korrupt és tolvaj bandának úgy gondolom, nem kell a kedvére tenni.

2022. máj. 5. 09:08
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Tudom, hogy nem tudsz olvasni, nem kell reklámoznod magad.

Pont azt írtam, hogy ha én nem küldök 444 linket, mint hiteles forrás, akkor a 2. kommentelő se küldjön 888 linket. Nagyjából kezd körvonalazódni a fidesz támogatottsági köre, indokolatlanul sok funkcionális analfabéta, for sure.

2022. máj. 5. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
for sure, bárgyúkám, a funkcionális analfabéta legfeljebb te vagy, ha avval az összefosott agyaddal nem vagy képes felfogni, hogy mivel lőnéd lábon saját magad, meg a kedves családod is pl...
2022. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Egész egyszerűen nem kellene az eu nak elfogadni legitimnek az orbán rezsimet.
2022. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 A saját családom azzal lövöm lábon, ha Európa s*gglyukában maradunk tizedannyi fizetésért és kb megegyező mennyiségű kiadásért egy rakás Stockholm-szindrómás idióta birkával.
2022. máj. 5. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!