Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért választják meg újra és...

Miért választják meg újra és újra azokat a polgármestereket és önk. képviselőket, akik nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés

Nálunk – nem is tudom mennyi ciklus óta – szinte ugyanazokból áll a képviselőtestület.


Mindig csak ígérgetik, hogy lesz pénz buszmegállókra, útfelújításra stb. de ezek helyett másra megy a pénz, olyan dolgokra, amelyekből végül nem lesz semmi, de legalább eltűnik mindig 10-200 millió Ft ilyen-olyan előkészítésekben, vagy éppen a focipályában, amelyet már nem tudom hányadik alkalommal „újítanak fel”, de a rengeteg pénz dacára bármelyik libalegelő leveri minőségben. Pedig csak az elmúlt 6-7 évben 150+ millió ment el csak erre az egy dologra.


És mégis megszavazzák ezeket az embereket képviselőnek, polgármesternek.


Miért?


2022. máj. 6. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen. Én se értem az embereknek miért jó ez hogy önként ugyanarra a szemét dombra szavaznak ugyanazt az embert. A szép az hogy nem akarnak másra szavazni vagy esélyt adni. Ha már politika. De Mind1 ennek a világnak vége van.
2022. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mer' mindig olyan szépen köszön...
2022. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!