Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU kb összes országa...

Az EU kb összes országa Ukrajnának drukkol(én is) de hazánkban sokan inkább a diktátor Putyinnak. Ez miért van? Ennyire szélsőséges nemzet vagyunk?

Figyelt kérdés

Ukrajnat utálom azért amit a magyarokkal művelt. Nyelvtörvény stb. Orbán is azt mondta hogy sok rossz dolgot tettek velünk, DE azt mondta most haború van, nem most kell az ukránoknak ezt a szemére vetni.


Egyetértek.


Szijjárto is azt mondta '' KIÁLLUNK UKRAJNA MELLETT ÉS ELÍTÉLJÜK OROSZORSZÁGOT''


EGYETÉRTEK!



De....


Sok Fidesz es Mi Hazánk szavazó nagyon szélsőséges, lerohannak egy országot és Európával ellentétben ők Putyinnak drukkolnak. Szégyen.

Embereket lövet, gyilkol más országában háborúzik ilyenkor nincs szuveren Ukrajna?


Ukrajnanak JOGA VAN A NATOhoz csatlakozni. Putyinnak ehhez nincs köze, de ügyesen lerohanja Ukrajnát, hogy ezt megakadályozza.


A magyarok egy diktátor szemétládát támogatnak, de más EU országban az emberek emberségesebbek.


Miért????



2022. máj. 6. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Csak a mainstream média szerint van úgy bemutatva hogy mindenki az ukránok mellett áll.

Én külföldön élek, ismerőseim közül is sokan Putyint éltetik.

Ukránokat utálják.

Multinál vagyok és német cégnél.

még a vezetők közül is sokan nyíltan felvállalják.Volt aki z fashion polóban volt, igaz divatmárka, de a z betű óriási volt rajta.

2022. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert nekem meg jogom van Vlagyimir vlagyimirovics Putyin elnök úr és az orosz kormány által a hoholok bűnözők alatt szenvedő orosz kisebbség felszabadítását célzó különleges katonai műveleteit támogatnom.
2022. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen, sajnos ez magyar sajátosság, itt tartunk. Nemzetközi közvéleménykutatásokból világosan kiderül. "Hullarablók leszünk. A legpocsékabb nemzet." Teleki megírta, és levonta a konzekvenciát.
2022. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1es 2es


Jesszusom :(

2022. máj. 6. 21:21
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell egyik vagy másiknak szurkolni? Én pl. elítélem az ukrán nyelvtörvényt , de elítélem az orosz támadást is és még sok más dolgot is ami miatt kirobbant a háború


Ettől még nem szeretnék gazdasági válságot amiatt, hogy pl. a nyugat és ukránok felé megfelelési kényszerből elzárjuk a gázt/olajat

2022. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincsenek olyan sokan, csak hangosak. Egy részük lehet fizetett propagandista is. Hogy Orbán miért Putyin és Kína felé húz, azt viszont meg tudom mondani. Azért, mert ezek diktatórikus országokként elfogadják a szintén diktatórikus Orbánt. A civilizált, demokratikus Nyugat viszont nem nézi jó szemmel a korrupciót és a túlzott központosítást.
2022. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
#5 Az a rossz hírem van, hogy az élet olyan, hogy olykor döntéseket kell hoznunk. Nehezeket is.
2022. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 crudy ***** válasza:
25%

Az, hogy miért, azt nem tudom de azt kéne megkérdezni aki kiment tüntetni Putyin mellett. Azért próbáljuk meg megérteni.


Egy háború nem lehet megoldás semmire se, ezt én is aláírom. Ugyanakkor az orosz médiából ömlik a propaganda és nem hiszem, hogy ez másképp lenne a nyugati médiával, akkor kinek van igaza. Alapvetően nem tudhatjuk, de szerintem egyiknek se és mindkettőnek. Van ez a magyar nyelvtörvény. Putyin erősen sérelmezte, hogy ukrakna nem bánik jól az orosz népességgel és ezzel a nyelvtörvénnyel nem is olyan hihetetlen, hogy ez igaz. Biztos, hogy stratégiai okai is vannak a háborúnak, de aki azt szűri le a médiából, hogy az az ukrán vezetést ért vádak igazak, tehát tényleg sanyargagták az oroszokat, akkor jogosan gondolja azt, hogy bombázzák szét az országukat.


Nem tudom mi az igazság, a szöges ellentétjét állitja a két ország a háború részleteiről is és én egyáltalán nem vagyok meggyőződve, hogy ukrajna nem ludas semmiben. De megmaradok azon a szinten, hogy elfogadom, hogy mind ukrajna, mind oroszország és mind a nyugat kamuzik úgy ahogy nekik kedvező.


Amúgy, ha az én népemet gyilkolnák valahol én is zabos lennék. Szerintem sokan ezt így gondolják

2022. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem muszáj egyik oldalra sem állni, például ezzel így amit most elmondtál alapjáraton nincs is gond. Szerintem a kormány álláspontja is elfogadható, például amiket a kérdező is felvázolt. De amikor jönnek a Putyint éltető álmagyarok, azt nem tudom hova tenni és nem is tudom elfogadni. Nem kell szeretni az ukránokat, de egy agresszort támogatni, aki épp a szomszéd országot támadja, fel nem tudom fogni, hogy hogyan lehet.

Kérdező, sajnos ebben az országban fogékonyabbak a szélsőséges nézetekre az emberek. Ismerek olyat, aki eddig rühellte az oroszokat, most viszont isteníti őket. Az ilyenek tipikusan azok, akiknek nem számít a cél, nem számítanak az elvek, csak tekintélyelv mentén döntenek. Hogy ki a "tökösebb", ki mer meglépni olyasmit, amit más nem, ilyen téren pedig Putyinra felnéznek. Akkor is, ha amit csinál az őrültség, rossz és nekünk sem előnyös.

2022. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
őszintén szólva én nem értem miért nem lehet függetlennek lenni ebben a dologban. Miért van az ha valaki nem támogatja a nyugati idiotizmust azonnal putyin csicskának van bélyegezve. Mint az óvodások.
2022. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!