Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MI Hazánk már a második erő?

A MI Hazánk már a második erő?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Nem tudom, hogy van-e még 4 évünk, de akkor meglátjuk.
2022. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 MolotovPunk ***** válasza:
26%
Ismerjük már ezt. A Jobbik is erős volt fénykorában, lényegesen erősebb, mint a mihasznák, aztán meg is gyengült. Elsőnek a 34%-os baloldalt kéne beérnie nekik, aztán lehetne beszélni "esetleg" második erőről. A DK egyedül 16% körül áll. Szóval második erő maximum ők lehetnének. Más nem nagyon.
2022. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 MolotovPunk ***** válasza:
67%
Egyébként olyat én még nem láttam, hogy széljobbos párt leváltott volna egy lényegesen erősebb jobboldali pártot bárhol. A fides jelenleg leválthatatlan.
2022. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen. Az első az orbán-gyurcsány maffia.
2022. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként olyat én még nem láttam, hogy széljobbos párt leváltott volna egy lényegesen erősebb jobboldali pártot bárhol."

Olaszországban megtörtént. Franciaországban pedid a mérsékelt jobboldal a egy törpepárttá zsugorodott. A balos-liberális Macron egyetlen alternatívája Le pen pártja.

2022. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Igen. És olaszoknál meddig kormányzott a szélsőjobb? Csak, mert ott gyakori az, hogy egy megválasztott kormány kormányválság miatt még 4 évet sem visz el. Jönnek, mennek a kormányok. Igaz, legalább ott ténylegesen demokrácia van. A széljobb soha sem ért el túl nagy átütő sikereket Nyugat Európában. Le Pen pedig szerencsére most sem került hatalomra. Ő tőle talán bárki jobb. Történelmet megnézzük Magyarországot a szélsőjobb eddig csak háborúba sodorta.
2022. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

12) Már nem áll a Dk sem 16% körül. Az ellenzéki pártok közül gyakorlatilag fej-fej melett mérik 5%-on a DK-t, a Momentumot meg a Mi Hazánkat.

S többi ellenzéki párt már nem éri el önmagában a bejuta´si küszöböt.

35%-os összefogásról meg ma´r fölösleges beszélni, mert nem tudni még, hogy mi lesz az összefogás sorsa.

2022. máj. 8. 16:30
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Most, hogy a Mi Hazánk a parlamentbe került, lényegesen nagyobb média nyilvánosság és pénz áll majd rendelkezésére. A mondanivalójuk olyan emberekhez is eljut majd, sokak nagy bánatára, akiknek eddig fingjuk sem volt róluk. Csak annyit tudtak, hogy fasiszta, antiszemita, szélsőjobbos stb, párt. Amit mondtak nekik a megmondó embereik.

Innentől kezdve a MH-n a sor, hogy meggyőzzön embereket plusszban. Ez fog kiderülni 26-ban.

2022. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 MolotovPunk ***** válasza:
Lényegtelen, hogy választások után melyik párt hány % áll. Majd EU parlamenti választásokon meg tudjuk pontosan. Egyébként jelenleg senki sem tudná leváltani a fideszt. Sok mindent elmond ez az ország helyzetéről, főleg hogy más országokban jönnek mennek váltakozva a kormányok. Nagyon úgy látszik ők ezt is okosabban csinálják, mint mi.
2022. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 MolotovPunk ***** válasza:
18/ A NATO és EU ellenességük nem hiszem, hogy nagy tömegeknek szimpatikus lenne.
2022. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!