Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti nem féltek,...

Ellenzékiek, ti nem féltek, hogy telítődni fog Nyugat-Európa? Mindenki oda akar menni, mennyi hely van még ott?

Figyelt kérdés

A fél világ oda igyekszik. Most remek példa ez az ukrán-orosz háború is, hogy több százezer, lassan már 1 millió ukrán érkezett Mo.-ra, de mindössze 2-3 ezren akarnak itt maradni, mindenki más Nyugat-Európába akar menni és mennek is.

Ráadásul az infláció és politikai és gazdasági kilátástalanság miatt, most még több magyar fiatal akar kivándorolni szintén Nyugatra. Valamint félő, hogyha tovább eszkalálódik és elér más országokat is a háború, akkor még annyian mennek majd Nyugatra a csóri kelet-európai országokból, meg az egész világból.

Mennyi hely van még ott? Hogy-hogy nem telítődött még teljesen?



2022. máj. 8. 17:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Pár éve még arról beszéltek a fideszesek, hogy kihalóban van Nyugat-európa"

Az, hogy a Fideszesek miről beszélnek és mi a valóság, az sokszor olyan messze áll egymástól mint Makó Jeruzsálemtől.

Én már attól félek, hogy mire elvégzem az egyetemet, már alig lesz hely Nyugat-Európában, mert annyi bevándorló lesz (persze minket magyarokat is beleértve a bevándorlók halmazába).

2022. máj. 8. 19:43
 12/19 anonim ***** válasza:
22%

11: ne a szabad helyen aggódj, hanem inkább azon, hogy milyen hely lesz Nyugat-Európa, mindenféle emberrel, vallási feszültségekkel. Talán láttad nemrég az égő autókat a svédeknél az utcán, amikor a Korán miatt gyújtogattak.


Itt sem tudni, mi lesz, a demográfia miatt, de hogy nyugaton a rengeteg migráns miatt kemény társadalmi, szociális feszültségek lesznek, az is biztos.


Ezek miatt nem feltétlenül lesz annyira jó hely Nyugat-Európa sem a jövőben.

2022. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11

Félelmetes belegondolni, hogy egyetemista létedre ennyire befolyásol a mainstream média.

2022. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
12 Ne is fáradj észérvekkel, a kérdező az a fajta ,,értelmiségi", aki azt mondja rád, hogy Fideszes vagy, csak azért mert negativ kontextusban mertél beszélni a Nyugatról. :)
2022. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14: erre lehet mondani, hogy a fideszes meg lekommunistáz, ha arról beszélsz, hogy az országunk jövője kérdéses


Pedig a demográfiai tendenciákkal, a demográfiai arányok borulásával praktikusan gyakorlatilag garantált a lesüllyedés, mert a politika nem mér érdemben hozzányúlni a témához:


[link]

2022. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én jártam már Nyugaton elég sokszor és sok helyen (és nem a turista látványosság helyeken, hanem a közélet érdekelt), és azt lehet mondani, hogy kb. hússzor akkora feszültség van a magyarok és romák között mint Nyugaton az egyes nemzetiségek között.

Nyugat teljesen nyugodt és békés, egyáltalán nem úgy viselkedik a kisebbség ami egy kicsit is kirívó lenne. Kreált politikai hazugságok pedig nem érdekelnek, azokat a birkáknak gyártotta a Fidesz média. Én láttam a szememmel, annak hiszek. Magyarországon sokkal nagyobb a társadalmi feszültség, és jóval nyugtalanítóbb, és nyugtalanabb a társadalom.

2022. máj. 8. 21:01
 17/19 anonim ***** válasza:

16: a fideszmédia kétségtelenül sokat hazudik, de pl. a svédeknél az utcai tombolást a BBC is lehozta, ilyen képek azért nálunk nincsenek az utcáról:


Dozens arrested at Sweden riots sparked by planned Quran burnings - BBC News

[link]

2022. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezeket kis radikális csoportok csinálták, attól még a bevándorlók nagy része békésen él. Bárhol előfordulhatnak elvakult fanatikus emberek, de azért mégsem ez a jellemző. Nálunk meg a cigányok nagy része zűrös, mert nem hajlandóak dolgozni, beilleszkedni.

Én is sokat jártam Bécsben Simmeringben, ahol a legtöbb bevándorló él. Sosem ért semmilyen atrocitás, nem szóltak be, nem bámultak meg, nem éreztem magam félelemben soha. Ellenben mikor egy vonaton hangoskodó cigányok ültek be mellém a kabinba, akkor megrettentem.

2022. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 hypno ***** válasza:
100%

Sanghajban aminek a területe akkora mint Pest megye, 26 millióan élnek. Háromszor annyian mint egész Magyarországon.

Szóval elfér még itt pár ember ha nagyon akarjuk.

2022. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!