Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország szerintetek is...

Magyarország szerintetek is egy olyan hely, ahol az emberek annyira frusztráltak, hogy egymást marják kínjukban?

Figyelt kérdés

Vannak kivételek, de átlagban én ezt látom.

Minek köszönhető ez?


2022. máj. 11. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem ilyen hely.

Az, hogy körülötted csak ilyen emberek vannak vagy te csak az ilyeneket veszed észre, az a te életedet minősíti és nem az országot.

2022. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát a politikát nézve igen, mindenképpen.

Ha megnézzük mi a véleménye a pártok szavazóinak egymásról... hát... az, hogy "én így gondolom, te úgy, nincs ezzel semmi baj" elég rég nem hangzott már el:D

2022. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Nem, nem régen volt ilyen, csak te nem szoktál vele találkozni.
2022. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
A fideszesek között valóban van egy réteg, aki tényleg csak a gyűlölködésben, és mások sértegetésében leli örömét. De én hiszek benne, hogy ez csak a hangos kisebbség, és az emberek nagyobb részének igenis igénye van a normális kommunikációra, érvelésre, véleménynyilvánításra.
2022. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1: A környezetemben szerencsére nagyon kevés ilyen ember van. De ha elmegyek pl. vásárolni vagy feljövök ide gyakorira, akkor csak ezt látom, és ez borzasztóan szomorú.
2022. máj. 11. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

3, esetleg javaslom nézd vissza az elmúlt fél év politikai megnyilvánulásait... bárhol:D

Egyedül az MKKP tartotta magát ahhoz, hogy igyekszik keveset foglalkozni a többi párttal, de mivel MZP beléjük kötött, egy kicsit nekik is kellett.

Mindneki más megszólalásában legalább egynedet-egyharmadot az tett ki, hogy mennyire szar a másik.


És bizony amíg az az érv az ellenzék oldalán, hogy "nem akarunk fideszt" és a fidesz oldalán, hogy "nem akarunk baloldalt", addig bizony a politika arról szól, hogy egymást bszogatják, nem pedig a valós politizálás.

2022. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem párthoz kötném ezt (a szélsőbal/jobb fanatikusokat most ne említsük), hanem az átlagemberek életszínvonalához. Annyira megnyomorodtak, hogy egymást kínozzák, egymással szadiznak. De ezt már az állatkísérletek is bizonyították, amikor az egereknek nem biztosítanak megfelelő életkörülményeket a kalitkában, akkor egymást kezdik el harapni.
2022. máj. 11. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Kik nyomorodtak meg?

Se wellnessre, se sima szállást nem találok, mindenhol teltház van.

A boltok dugig emberekkel, annyi új autó van az úton, hogy hiába épültek új parkolók, kevés az is.

2022. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem, az a balliberális oldal privilégiuma...
2022. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Turáni átok. Viccet félretéve szerintem is a magyar nép egyltalán nem összetartó, mindenkit szeretünk kivéve egymást. Szerencsére szűk családi körömben nem így van, de több alkalommal voltak velem és családommal bunkók az emberek, mint kedvesek vagy legalább közömbösek. Még anyós jelöltem is egy kárrogó, befásult ember, akinek fáj a másik sikere és boldogsága.

Volt szerencsém Írországban lakni durvén 1,5 évet, ott az ügyintézőket is kenyérre lehetett kenni. Nagyon kis kivétellel mindenki segítőkész, kedves, megértéssel fordul az emberhez. Külföldiként is annyi szeretettel fogadtak és mindig próbáltak segíteni.

2022. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!