Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallom, már kezdik letarolni...

Hallom, már kezdik letarolni az Uk.. menekültek a Magyar lakosságot. Milyen védelmi stratégiája van OV.-nek ez ellen ? Jó, hogy ekkora a szívünk, de nem kellene kitenni a táblát, hogy „ sajnáljuk , megtelt "?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Forrás? Linkelj cikket a letarolásról, hogy mit értesz ez alatt.
2022. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, a legtöbb menekült tovább megy nyugat felé, hogy a lehető legtávolabb legyen a háborútól. Nagyon kevesen szeretnének itt maradni hosszú távon.
2022. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Szimplán embertelen, aljas és büdös gyökér a kérdésed minden szempontból.

Szar embe vagy.

2022. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lesznek cikkek ! Elég a város ahol élek, megnövekedett a rablás ! Csak nem gondolod, hogy az újság megírja ? Miért vagyok szar ember ? Mert a Magyaroknak szeretnék jót ? Szeretném, ha megindokolnád ! OV. nek fél évvel ezelőtt volt egy beszólása, hogy „ Magyarok védjétek a otthonokat " Ez honnan van ? És ha ez nem elég , személyesen is találkozom veled és győzz meg ! Vagy csak itt a neten vagy nagyfiú ?
2022. máj. 13. 09:23
 5/16 A kérdező kommentje:
HAHÓ ! Mindig is utálták a Magyarokat!
2022. máj. 13. 09:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Fenékbe ?
2022. máj. 13. 09:35
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
nekem te ne szeressél jót, egy hulladék ember vagy, valóban.
2022. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2 es vagyok

Szerintem te sem örülnél, ha megtámadnák az országodat. Biztosan nem esne jól, ha el szeretnél menni, de nem fogadnának be sehol sem. Ok, nyilván vannak bűnözők is közöttük, de nagyrészt nem azok. Örülnek ha élnek. Egyébként utálom Ukrajnát, de arról az ukrán kormány tehet, nem az ukrán nép.

2022. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenhol, gondolom köztük is vannak rossz emberek. Néhányan megállítottak már útbaigazítást kérni, ők teljesen normálisak voltak.
2022. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lesznek cikkek!" -- tehát nem is akartad, hogy a kérdésedre választ kapj

"Elég a város ahol élek, megnövekedett a rablás!" -- ha ez igaz, akkor arra van hiteles statisztika is, forrás?

"Csak nem gondolod, hogy az újság megírja?" -- egydimenziós vagy és paranoiás

"Miért vagyok szar ember? Mert a Magyaroknak szeretnék jót?" -- te nekem ne szeressél jót, pláne ezzel a modoros nagybetűvel

"OV. nek fél évvel ezelőtt volt egy beszólása, hogy „Magyarok védjétek a otthonokat" Ez honnan van? -- ez engem is érdekelne, hogy honnan van...


Fura egy lelkivilágod van, Kérdező.

2022. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!