Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kommunikálják azt, hogy...

Miért kommunikálják azt, hogy az EU olajembargóra akarja kényszeríteni Magyarországot?

Figyelt kérdés

Az ilyen határozatokról szavaznak az EU-ban. Ha megszavazzák, megtörténik, ha nem, nem.

Az minden demokráciában úgy működik, hogy a kisebbségnek el kell fogadnia a többség akaratát. Elvégre a kormányunk is így van hatalmon.

De ez nem kényszerítés, hanem a többség akarata. Tény, vannak akik ezt akarják, és vannak akik nem. AMi dönteni fog, hogy hányan vannak ezen és azon az oldalon.


De ehelyett úgy beszélnek erről, mintha valaki eldöntené kérdés nélkül és lenyomná mások torkán.


2022. máj. 13. 17:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#20: Kár, hogy ezt az árat mi fizetnénk meg, és nem csak annyival, hogy Istenem, egy kicsit drágább a rezsi, hát kibírjuk... Sajnos ez nem csak ennyi, és ezt nem érted, nem érti az a nő, aki az Unió császárának képzeli magát, nem értik a nyugatiak, és nem érti a baloldal.
2022. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
"21". És annak mekkora ára lesz, ha a "Gazda" kiléptet minket az Unióból? De jó is lenne Fehérorosznak lenni!
2022. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22


Ezt csak ti harsogjátok folyton.

2022. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Vannak megoldások, de a Fidesz, és így a magyar Kormány mindent elutasít."

Ha lenne ellenzék ebben az országban (de a Mi Hazánkon kívül nincs), akkor képviselve lennének "azok a megoldások" amik vagy léteznek, vagy nem, de az biztos, hogy meggyőző, politikai üzenetet senki nem küldött nekem ez ügyben, pedig én még könnyen elérhető "Fidesznyik" vagyok.


Annyi kommunikációt láttam az ellenzék részéről, hogy MINDENT gondolkodás és megfontolás nélkül fogadjunk el. Volt már ilyen politika Magyarországon, remek vége lett, még 12 évre rá is kampányfogásnak számított, annyira remek.


Tehát, lehet, ha igazad van, de hiteles politikai képviselete ennek az álláspontnak nincs Magyarországon. Idióta Momentumosok vannak, akik az elektromos rollert zuhany alatt mossák és CAPS LOCK-al írják facera, amit az EU elvár, vagy a mainstream amit diktál.

2022. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!