Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ostobaság az, hogyha valaki...

Ostobaság az, hogyha valaki pusztán csak a cigányság miatt szélsőjobbos gondolkodású, isteníti Hitlert stb.?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a cigánysággal kapcsolatban sokaknak vannak fenntartásai, amit nem is csodálok. Én is így vagyok, és nyilván tettek róla, hogy ez így legyen.


Viszont akármennyire is nagy ez a probléma, azt nagy hülyeségnek tartom, hogyha valaki csak emiatt lesz náci és isteníti Hitlert. Nagyon sok embernek vannak ellenérzései a cigánysággal szemben és mégsem szélsőjobbosok. Ez pártállástól, politikai nézettől független. Még a balos szavazók nagy része is így van ezzel. Számos olyan politikus, közszereplő van aki nem szélsőjobbos, mégis beszél erről a problémáról.

Ott van például Puzsér vagy még sokan mások. Vagy akár pártok szintjén is, mondjuk a Polgári Válasz, a jelenlegi Jobbik vagy akár Márky Zay Péter is elismerik ezt a problémát és érdemi megoldást akarnak.


Azért is ostobaság ez a gondolkodás, mert Hitlernek a cigánygyűlölet nem egy elsődleges programja volt, hanem elsősorban az antiszemitizmus, antikommunizmus, élettér-elmélet és egyéb dolgok voltak a fontosabb törekvései.Illetve más népeket is alacsonyabb rendűnek tartott, pl a szlávokat és egy véres háborúba sodorta Európát. Találkoztam már sok olyan emberrel aki rühellte a cigányokat és mondogatta, hogy bárcsak Hitler visszajönne és komolyan is gondolta ezeket, de közben a zsidókkal nem is volt semmi baja. Ezek az emberek komolyan csak a cigányság miatt feláldoznák a zsidóságot és vállalnának egy véres háborút?

Ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 14. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem.

Ennél nagyságrendekkel rosszabb ha valaki árstoppos farhátért meg segélyekért szavaz valamelyik pártra.

2022. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Picit unalmas már a cigányozás. Költözz el a faluból, ennyi.


A cigányokat mindenki utálja. Nem ez a legnagyobb probléma magyarországon.


Inkább az hogy magyarország egy utolsó balkáni putri lett.

2022. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Igazából nem lesz náci a szó szoros értelmében, aki utálja őket.

Csak a liberálisok fogják rá,hogy náci.

2022. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem,de a probléma nem a cigányság,hanem az őket fegyverként használó,na és minket is nyomorba tartó juden!
2022. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Nah de utolsó, erről szól az élete hogy ő magyar.

Cigányság nélkül mit érne a magyarsága? Semmit.


Így se ér semmit mert európa szégyene a magyarság. De így legalább megvan az illúzió.


Trianon se véletlenül volt.

2022. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
5) vannak olyan népcsoportok akikkel nem lehet együtt élni, akkor sem ha a végletekig toleráns vagy velük.ha ezt nem vagye képes belátni akkor nincs mit tenni.
2022. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös!


Ezt a kommentedet nekem címezted?

Én pont azt írtam, hogy nem vagyok szélsőjobboldali és elítélem Hitlert és ezt a fajta gondolkodást.

2022. máj. 14. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, te megint csak cigányozni akartál 1et.
2022. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 meszike91 ***** válasza:
Ha senki se foglalkozik a nácikon kívül a kérdéssel, akkor csak a nácik maradnak.
2022. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!