Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért érzik kötelező...

A balosok miért érzik kötelezőnek az ukrán rezsim *kodását?

Figyelt kérdés

#baloldal #Ukrán rezsim
2022. máj. 15. 07:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Mert LMBTQP szokás.
2022. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szimplán csak azért, mert jó érzésű ember nehezen nyeli le, hogy a békés rakéták gyilkos házakat, terrorista gyerekeket és nőket és önmagukat lelövő családokat kéztetnek békére.

Vagyunk egy páran, akikben még él 56.

2022. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
A fideszesek miért érzik kötelezőnek az orosz rezsim *kodását?
2022. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
2: a fideszeseknek ez normális valamiért, hogy politikai vitát egy ország úgy old meg, hogy egyszerűen szétlő egy másikat, ezek 56-ban is az oroszok oldalán álltak volna
2022. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jamm mikor az amcsik bevonultak Irakba,hol volt az itteni lamentáló libbant közösség? Ott netán nem voltak civilek,gyerekek stb?


Tipikus agymosott banda.

2022. máj. 15. 07:35
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus agymosott vagyok, azért mert nem igazolom a történelemmel a jelen gyilkolást, de vállalom! Agymosott libsi vagyok!
2022. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
5: az is elítélendő, és az oroszok mostani pusztítása is. Normális ember nem menti fel az oroszokat azért, amiért az amerikaikat is el kell ítélni.
2022. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#5 Irak ellen is volt tüntetés itt Magyarországon (nem nagy részvétellel), sajnos nem állt be mögé a baloldal, de most mikor jól csinálja, akkor nem dícsérni kellene őket? Nem visszaigazolni, hogy igen, ki kell állni a megtámadott ország mellett? És majd legközelebb (reméljük nem lesz ilyen), ha Amerika megint megtámad egy országot akkor, ha nem állnak ki mellette akkor számon kérni, hogy miért nem állnak ki?
2022. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Az nem agymosott, aki szerint elitélendő, amit Amerika csinált, de nem az, ha Putyin csinálja?
2022. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Most kedves kérdező azt mondod putyint kell támogatni?


Tehát ha a szomszédom sorozatgyilkos és én is az leszek akkor az áldozatokat kell hibáztatni mert a szomszédom is sorozatgyilkos?


Elmész te a..... az oroszok seggét nyalni.

2022. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!