Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János és Navracsics...

Lázár János és Navracsics Tibor miért kerültek vissza a kormánya?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ők miért kerültek ki onnan? A Lázár az eléggé belső körös Fideszes pedig. De az elmúlt 4 évben perifériás emberke lett. A másik meg még a Benkő Tibor. 2018-ban nagyon vertük a mellüket arra, hogy nálunk egy igazi katona a védelmi miniszter. Bezzeg máshol nem. Vele mi történt?
2022. máj. 18. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Navracsis Tibor nem került ki hanem elment EU biztosnak. Lejárt a mandátuma így ismét "bevetésre" kész. Egyébként Navra egy normális, kiegyensúlyozott ember, nem véresszájú. Hatalmas tapasztalta van EU területen, vétek lett volna azt parlagon hagyni, csak a pozíció nagysága volt kérdéses.

Dzsoni... sok tyúkszemre rálépett, sok ellenséget gyűjtött anno, nem szívbajos ha bele kell állni valamibe, de az vitathatatlan hogy igen eredményes. Bármikor ki lehet állítani kamera elé és ha fejébe vesz valamit akkor megy mint a bulldog amíg el nem éri a célt.

2022. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze.Miután megszámolta fletó letolt feleseit.
2022. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesznek ott. Nyerges André kipenderíti őket.
2022. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Nyelves Andrea.
2022. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem valami énekes?
2022. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nah nekem is utána kellett gugliznom ki a szösz Nyerges André. Hát kérem alásan a rendkívül sikeres Holló Rend Párt pojácája, pardon elnöke. Valószínűleg tudatlan vagyok hogy nem tudtam én sem mind a 41 (!) párt nevét aki el akart indulni a 2022-es választásokon.

Hatalmas eredményt értek el, itt van róla egy link, előre bocsájtom könnyű lesz memorizálni a számokat 😂

[link]

2022. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem a %-os arányokkal azonos számú jelöltet indítottak egyéniben is és listásan is. Szóval még a kopogtató cédulákat sem tudták összegyűjteni egyetlen körzetben sem 😂
2022. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Lázár minden bizonnyal a származása miatt.
2022. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még régebben mintha egy Orbán interjúban hallottam volna, hogy 60+ évesen már nem akar kampányolni (de azóta se találom) aztán pont ebben a ciklusban lépi ezt át, szóval én arra tippelnék hogy most majd lesz egy "öröklés" aztán mindenki a tűz közelben akar lenni amikor megválasztják a következő Fidesz elnököt.


Illetve azért elég komoly bajok is vannak a világban, szóval érthető ha a legjobb csapattal akart ennek nekifutni.

2022. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Navracsics egy mérsékelt atlantista politikus, úgy gondolom, azért az EU felé fel kell mutatni egy vállalható arcot. Nem véletlen ő felel az EU-s forrásokért, a kevés normális fideszes politikusok egyike.


Lázár visszakerülése jó kérdés, de okozhat belső feszültségeket, Rogánnal kifejezetten rossz a viszonya

2022. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!