Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire az Egyesült Államokat?

Figyelt kérdés

Bármi felmerül, egyből mindenhol USA háttérszálat keresnek, még ott is, ahol nincs. Oké, Amerika befolyásos, a hatalma sok helyre kihat, néha olyan döntéseket hoznak, amik számunkra nem előnyösek. De Magyarország talán nem a saját érdekeit nézi? A különbség csak annyi, hogy nincs akkora befolyásunk, de ha lenne, akkor ugyanúgy beleszólnánk a világ alakulásába.

Azért szerintem vannak az USA-nál rosszabb helyek is, miért nem esik szó például sohasem az arab országok ámokfutásairól, vagy pl Szomáliáról? Jó, tudom, ezek nem érintenek közvetlenül, de attól még meg lehetne a véleményünk róluk is. Vagy ott van például Kína, amely egyre nagyobb befolyást szerez, ezzel pedig él is. Ilyen szempontból semmivel sem különb Amerikánál.



2022. máj. 18. 19:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
34%
Én csak az amerikai liberálisokat utálom. De ez nem különleges dolog, minden ország liberálisait utálom.
2022. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%

Az amerikai kormányt utálják.


Nem az amerikai termékeket vagy kultúrát.

2022. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
41%
Én magyar vagyok, de kedvenc országom az Amerikai Egyesült Államok. Én a ruszkikat, a szerbeket, a kínaiakat, meg az észak-koreaiakat utálom nagyon.
2022. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
Utálják az amerikaiakat, de azért megnézik a Stalonne filmeket, vagy a Terminátort, nem orosz meg szovjet filmeket néznek. Nagy oroszpártiak, de 5 ismert orosz művészt se tudnának mondani. 😀
2022. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Miért utáljuk őket?:)
2022. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
A legtöbb európai sokkal jobban utálja őket, mi még toleránsak vagyunk.
2022. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
Azért utálom, mert mindkét világháborúnak a haszonélvezője volt. Mások nyomorán gazdagodott meg. Az Amerikai amúgy is egy beképzelt népség. Azt hiszik, hogy ők a minden, pedig nem túl okos emberek. Azt sem tudják, hol van Ukrajna.
2022. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
A többség mezei irigységből!
2022. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%
Irigykednek, hogy az amerikaiak többsége is pont ugyanolyan elhízott, hülye rabszolga mint mi, de még így is sokkal jobban élnek.
2022. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
77%
Én Írországban élek. Itt kifejezetten ùtálják ôket, szerintem jobban mint Magyarországon.
2022. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!