Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bill Gates megígérte: lesz...

Bill Gates megígérte: lesz vakcina a majomhimlő ellen is. Te mész beoltatni magad amint Dr. Orbán bevásárol belőle és lehetővé teszi?

Figyelt kérdés

Bill Gates nagyúr már fél évvel ezelőtt megírta a könyvében, hogy valami régebbi típusú vírus új mutációja fogja valószínűleg okozni a következő pandémiát. Erről írt is egy könyvet, "How to avoid the next pandemy" (Hogyan védjük ki a következő pandémiát) címmel.

Egészen elképesztő mennyi mindent tud ez az úriember a világjárványokról és a vírusokról annak ellenére, hogy sosem dolgozott egészségügyben és nincs is efféle végzettsége.

De tegnap egy interjújában megígérte, hogy lesz védőoltás a majomhimlő ellen is. Ahogy rengeteg pénzt megforgatott a covid oltások területén is anno, most is nagy összeget fektet be a saját vagyonából, hogy megmentsen minket.

Amint Dr. Orbán Viktor Mihály lehetőséget teremt erre, te be fogod oltatni magad? Igaz, a jelenlegi helyzetben valószínűleg újabb hiteleket kell majd erre a célra felvenni, valszeg Kínától. De hát annyi baj legyen, Gyurcsány csótány is eladósított minket anno.



2022. máj. 21. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Csodálatos jóstehetség ez az ember. S hogy bár vallja a túlnépesedést mégis így igyekszik megmenteni minél több földlakót azért, hihetetlen jó ember. A biztonság kedvéért azért kihagyom majd ezt az oltását is mint a covidosat.
2022. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert a másik mesterségesen előidézett "járványra", a covidra kifejlesztett vakcina is veszélyesebb volt, mint maga a betegség.
2022. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
22%
Tudom, hogy neked Orbán az a szent ember, akinek a szavára cselekszel (vagy mellette, vagy ellene, ez teljesen lényegtelen), de én egy kicsit komolyabb szakemberek véleményére adok. Sajnálom, hogy neked csk az ő szava számít.
2022. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Már megint egy elmebeteg kérdése!!!!!!!!
2022. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy megyek


Amúgy meg a Gyakorin kívül még sehol nem olvastam erről, úgyhogy fura, hogy itt ennyire érdekel egyeseket. Semmi hírértéke.

2022. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy, megyek birka vagyok nincsenek gondolataim.
2022. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Méreg vakcina nemkell
2022. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!