Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kedvemre váltogathatom a...

Ha kedvemre váltogathatom a szexuális orientációmat (genderfluid), akkor miért állítják az LMBTQ-k, hogy a gyerekek nem nevelhetőek át meleggé?

Figyelt kérdés
Ha a gender szerint én akkor vagyok meleg, leszbikus stb. amikor csak kedvem tartja, akkor ez egy gyerekre is érvényes kell legyen, viszont ezt tagadják. Miért?

2022. máj. 23. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A genderfluid nem ezt jelenti. Egy genderfluidnak a neme változik és nem ő dönti el, hogy mikor és mivé, egyszerűen csak érzi.
2022. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
De egyébként rengeteg meleg nőtt úgy fel, hogy gyerekkorában egyáltalán nem találkozott ilyenekkel, mégis meleg lett, de ha találkozott is vele, heteroszexualitással jóval többet. Ebből kiindulva pedig, ha a heteroszexualitás nem gyengébb mint a homoszexualitás, akkor fordítva se kéne hogy bármilyen változást okozzon.
2022. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
A genderfluid az ember nemére és NEM a szexuális orientációjára vonatkozik. A gendernek semmi köze a homoszexualitáshoz, egy nő ugyanúgy lehet homoszexuális, ahogy egy férfi. Inkább olvass utána a témának, ha ilyen szinten nem vagy tisztában még az olyan alapfogalmakkal sem, hogy mi a különbség a szexuális irányultság és a nemi identitás között.
2022. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3 tehát akkor megtagadod tőlem a jogot arra, hogy bármikor bármilyen szexuális beállítotságúnak érezzem magam?
2022. máj. 23. 23:40
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

"Ha kedvemre váltogathatom a szexuális orientációmat (genderfluid), akkor miért állítják az LMBTQ-k, hogy a gyerekek nem nevelhetőek át meleggé?"

Na, ez a millió dolláros kérdés.

Meg fogom kérdezni én is ha valaki "illetékessel" lesz vitám.

De sejtem, hogy hasonlóan nem lesz válasz erre sem, mint arra, hogy ha nem akarnak bemenni az iskolákba népszerűsíteni magukat, akkor miért zavarja őket, hogy nem mehetnek be az iskolákba népszerűsíteni magukat,

2022. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

#3 "A genderfluid az ember nemére és NEM a szexuális orientációjára vonatkozik. A gendernek semmi köze a homoszexualitáshoz, egy nő ugyanúgy lehet homoszexuális, ahogy egy férfi. "

Na, ez a világ baromsága.

Szóval akkor egy genderfluid nő egyszer csak gondol egyet és kijelenti, hogy ő ezentúl férfi. De ez nem okozza nála a szexuális orientáció változását, vagyis ezután is ugyanúgy a jó pasik fogják vonzani. Mivel genderfluid, így csak - ahogy írtad - "érzi" hogy ő már nem nő hanem férfi - ebből következően a testén sem történik semmi változtatás. Mert ha történne, akkor nem lehetne genderfluid, és nem dönthetne 2 nappal később úgy hogy ezentúl megint nő, mert aznap megint nőnek "érzi" már magát.

Vagyis a teste marad ugyanaz - női test, a szexuális vonzódása marad ugyanaz - a pasikat kedveli, mint a nők.

Akkor mi a fenétől lesz ő férfi? Nadrágban fog járni? Ez nem férfi kiváltság, én szinte állandóan nadrágot hordok és nem szoknyát vagy ruhát, még sem "érzem" maga férfinak. Rövidre vágja a haját? Ez megint nem teszi férfivá. Szakállat nem tud növeszteni, akkor mitől lesz az a genderfluid férfi és nem nő?????

2022. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 - pontosan, ez az amit én sem értek. Tehát azt kedvemre eldönthetem, hogy fiú vagyok vagy lány, de az, hogy meleg vagy heteró az kőbe van vésve? Mert ha nincs, akkor simán alakítható egy gyerek fejlődő elméje mesekönyvekkel stb.
2022. máj. 24. 00:02
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

"ehát azt kedvemre eldönthetem, hogy fiú vagyok vagy lány, de az, hogy meleg vagy heteró az kőbe van vésve? Mert ha nincs, akkor simán alakítható egy gyerek fejlődő elméje mesekönyvekkel stb."

És le is írtad az egész lényegét!

2022. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

"Tehát azt kedvemre eldönthetem, hogy fiú vagyok vagy lány, de az, hogy meleg vagy heteró az kőbe van vésve?"

Nagyjából igen, annyi különbséggel, hogy továbbra sem arról van szó, hogy valaki gondol egyet, és kijelenti, hogy ő mostantól más nemű. De a tudomány jelenlegi állása szerint léteznek olyan emberek, akik más neműnek érzik magukat, mint ami a biológiai nemük, és ez az életük során változhat. Szintén a tudomány jelenlegi állása szerint a szexualitás viszont nem változik ilyen módon, ahogy írtad is, az "kőbe van vésve".

Persze van ennek is ezer árnyalata, pl. van, aki biszexuális, de az ellenkező neműek csak 40 éves kora után kezdik jobban érdekelni. Ez viszont nem azt jelenti, hogy eddig homoszexuális volt, és egyszer csak biszexuálissá változott, hanem azt, hogy eddig is biszexuális volt, csak szimplán eddig nem találkozott olyan emberrel, aki ezt kiváltotta belőle. Például heterók között is vannak olyanok, akik 30-40 éves korukig nem éreznek vonzalmat, nem lesznek szerelmesek, vagy nem érdekli őket a szex, egészen addig, ameddig nem találkoznak életük párjával. De ettől még ezek az emberek sem voltak korábban aszexuálisok, szimplán csak nem volt olyan inger, ami kiváltotta volna belőlük a vonzalmat.

Tehát igen, a szexuális irányultság kőbe van vésve, azon nem lehet változtatni. Nyilván el lehet nyomni, vagy elő lehet hozni a nevelés során, vagy befolyásolhatják az erősségét a környezeti hatások (pl. ha egy férfi soha életében nem lát nőt, és nem tudja hogy léteznek nők, attól még lehet heteró, és az egynemű környezettől függetlenül nem fogják vonzani az azonos nemű emberek)

2022. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9. "Szintén a tudomány jelenlegi állása szerint a szexualitás viszont nem változik ilyen módon, ahogy írtad is, az "kőbe van vésve".


Ennek éppen az ellenkezője igaz:

[link]


A legnagyobb ebben a tlmában végzett kutatásról van szó.

2022. máj. 24. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!