Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg béna az ellenzék,...

Tényleg béna az ellenzék, vagy csak a fideszmédia állítja be őket annak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 09:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
#10 nem lehet mindenki degenerált komcsi, mint te és a többi fidióta... durva világ lenne úgy
2022. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Dzsonszi ***** válasza:
25%
#11 Látom még nem untad meg a 4 kétharmadot és elkezdtél dolgozni az ötödiken :D
2022. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
MZP ritka retaldaált farságokat hordott össze a kampányban. Ilyen "kapitánnyal" minden ellenzék bukna
2022. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%

#12 de untam már 2011-ben amikor eldöntöttem, hog soha többé.

Viszont akkor még nem mondtam azt hogy csak idióta/hulladék (vagy mind2) ember szavaz a fideszre, de ma már ez viszont egyértelmű.

Miért tartanám magamban? Nem az én dolgom a kampány. :)

2022. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
#13 pl miket? Olyanokat mondj amiket tényleg mondott, nem pedig a fidesz adta a szájába
2022. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Dzsonszi ***** válasza:
79%

#14 Mert aztán aki rászavazott erre a csodálatos összefogásra, az óriási intelligenciára vall.


#15 Hagyjuk már ezt... Ezerszer ki lett vesézve, ne keljen már egy tucat példát hozni, de már a saját pártkoalíciós társai is mondták, a vereség után, hogy nem kellett volna félreérthetően beszélnie.

2022. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
#15 amiket ő maga mondott
2022. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Maga a vérmes Karigeri is elismerte egy hete kb, hogy meg tudja érteni azokat akik a fideszre szavaztak.ennyike
2022. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%

Gondoltam, hogy nem sikerül példákat hozni.

#14 az biztos, hogy erősebb intelligenciára vall, mint azok az idióták aki azt hiszik van ingyenebéd (hatósági árak), vagy hogy nemtelen gyerekeket extrém drága nemváltó műtétekre akarnak kényszeríteni, vagy akik visszatérnének a rákosi, kora kádári időkbe, vagy hogy a világ/háttér6alom összeesküdött egy porbafingó jelentéktelen porszem ellen mint magyarország, stb...

2022. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 A te intelligenciádat árazza be - igen alacsonyra - hogy fel sem fogod a valóságot, csak ismételgeted az ostoba elképzeléseidet a fideszesekről.

Nem, a fideszesek nem gondolják ezeket. Csak veled szemben nem egyoldalúan elfogultak, nem csak a ballibes propagandát ismerik - hanem a valóságot is.

Te meg akkor sem veszed észre a valóságot, ha orrba vág, mint Ágit a vasajtó. Pedig elég nagy bukta volt az áprilisi hogy legalább megpróbálj elgondolkodni azon, hogy nem neked van igazad.

De hát, pont ez az alacsony intelligencia következménye, fel sem merül benned, hogy tévedsz, meg vagy győződve róla, hogy itt mindenki más a hülye, csak te vagy helikopter.

2022. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!