Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benzinkutasok, milyen érzés...

Benzinkutasok, milyen érzés betartatni egy 23:50-kor lehozott jogszabályt, ami már éjféltől él?

Figyelt kérdés
És ugye a kútoszlopokat is át kell állítani, hogy a piaci ár jelenjen meg rajtuk - és erre volt kb 10 perc.

2022. máj. 27. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem a piaci ár, a hatósági ár. Vásárolni mentem reggel, láttam a Mol-kútnál a táblát, 479,90 forint szerepelt rajta.

Majd amikor tankolsz, akkor látod a piaci árat, és pénztáros állítja vissza hatósági árasra a számlád, ha igazoltad a magyar rendszámot.🤣

2022. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Pont olyan, mint mikor 2022. november 11.én a munkásbuszt várva hajnali 4-kor megbüntetett a rendőr 5000 forintra, mert nem volt nálam munkáltatói papír. "Éj-fél-től ez a törvény!". Mindenki megkapta az 5000-es csekket aki ott volt akkor. Aham 23:55 környékén jött ki a Közlöny, már este 9kor lefekszek aludni mikor délelőttös vagyok. Érdekes módon azután egyszer sem találkoztam rendőrrel aki firtatta volna, hogy vagy hajnalban vagy késő este mit keresek az utcán :D
2022. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
2020 november 11. természetesen, mikor kezdődött a "kijárási"
2022. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Addig árulják 480-ért, amíg csak akarják.
2022. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

3-


"""Pont olyan, mint mikor 2022. november 11.én a munkásbuszt várva hajnali 4-kor megbüntetett a rendőr 5000 forintra, mert nem volt nálam munkáltatói papír. "Éj-fél-től ez a törvény!". Mindenki megkapta az 5000-es csekket aki ott volt akkor."""



Hogy te mekkora hazug vagy!!!!!!!!!!!!


A kijárási tilalmat 2020 március 27-én jelentették be .


Már ekkor munkáltatói igazolás kellet a munkába járáshoz amit meg is kaptunk a munkahelyemen másnap a netről letöltve.


Majd a május végi kijárási tilalom eltörlése után novemberben újra be kellet vezetni a kijárási tilalmat az esetszámok növekedése miatt viszont a korában kiadott a munkáltatói igazolást továbbra is elfogadták a rendőrök.


Engem is igazoltatak a rendőrök aznap megmutattam a márciusban kiadott igazolást és mehettem is tovább.

2022. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: márciusban nem kellett igazolás, bemondás elég volt. Mivel sokan visszaéltek vele, ezért vezették be a kötelező igazolást novemberben.
2022. máj. 30. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!