Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kannába most hogy megy a...

Kannába most hogy megy a tankolás? Vagy csak a tankba érvényes a hatósági ár?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
A benzinnek van ára. Ha a zsebedbe töltöd ki, akkor is ugyanannyiba kerül.
2022. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Valamelyik kútnál ki volt írva, hogy csak fémkannába 20 litert adnak.
2022. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Magyarnak számít a kanna?:)
2022. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2: és mit csinálnak, ha valaki mondjuk egy 30 literes kannát tölt meg? Visszaönteni a kútba csak úgy gondolom nem lehet, mert az egy zárt rendszer, nem nyitogatják, ha nincs töltőautó.
2022. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eddig a MOL-nál úgy csináltam hogy tankoltam az autó tankjába, plusz egy 20literes kannába. utána átmentem két másik kútra és ott is tankoltam 20-20 litert kannába


Az autó tankjából 40litert tudtam kiszívni, így egy fordulóra 100 litert tudtam hazavinni.


Hogy traktorral bemenjek az nem opció, mert ahhoz a legközelebbi kút is messze van..

Aki közel lakik a kúthoz annak mákja van, aki meg messze az ezek szerint így járt....

2022. máj. 27. 20:17
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Akkor gondolom piaci áron fizettetik ki.
2022. máj. 27. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kormányrendelet nem tér ki erre az esetre.

Belegondolva, hogyan lehet bizonyítani, hogy a kanna benzin magyar rendszámos járműbe kerül, illetve olyan külföldibe, ahol szintén hatósági áras az üzemanyag? Ugyanis, a kormányrendelet szerint csak ekkor alkalmazható a hatósági ár.

Jóval kisebb mennyiség, de lassan én is hozni akarok rotakapába, fűnyíróba, kannában benzint. Arra számítok, hogy nem hatósági, hanem piaci áras lesz.

2022. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kannába nem reklámozott kúton prémiumot adnak csak, benzinből, gázolajból is. Kisebb kúton meg 40-et, legalább is annyi volt még a múltkor, járműbe, gépbe 80-at. Plusz buktató, csak kp-vel lehet fizetni.
2022. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kannák nem magyarok!
2022. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!