Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki nem fideszesként...

Van aki nem fideszesként elismeri, hogy lettek jó szakemberek az új kormányba beválogatva?

Figyelt kérdés

Pl. Lázár sokszor bírálta a tolvaj Fideszes vezetőséget, ezért el is lett zavarva. A Schadl, Völner, Mengyi stb. ügyek után úgy látszott, hogy érdemes őt "bevetni".

Navracsics szintén tökéletes választás az EU finanszírozásokra.

Nagy Márton nagyon nagy tudású közgazdász.

Csák János önéletrajza is elég komoly, bár a prezentációján eléggé ledöbbentem, hogy egy vállalati felsővezetés világából jött ember egy ilyennel áll ki.



2022. máj. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én Fidesz-szavazó vagyok, de Lázárt pl. utálom. Kár volt visszahozni, ritka beképzelt alak.
2022. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem latok csak sopredek embereket.
2022. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elismerhetem, de az a baj, hogy egy olyan autokrata, egy személyre épülő rendszerben mint a jelenlegi továbbra sem lesz elég nagy mozgástere a minisztereknek. A Fideszes polgik közül is azok a legjobbak, akiktől annyira függ az adott körzet elvitele, hogy van lehetőségük nemet mondani olyan dolgokra, amiket a központból előírnak.
2022. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

A mai magyar politika cirkusz.

Ezek a zsebeiket tömik ennyi.

Ja meg legyen olcsó farhàt.

2022. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én úgy látom Csák János is a valóság talaján jár, és tud kritikus gondolatokat megfogalmazni

[link]

2022. máj. 27. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

"Lázár [...] Navracsics"

Ha egyszer már Orbán alkalmatlannak találta őket és elküldte, akkor most miért kellene nekem alkalmasnak találnom őket?

Elég sokat elmond Orbánról is, hogy annyira nincsenek ott tehetséges, jó szakemberek, hogy már az általa is szarnak megjelölteket kellett visszahoznia.

2022. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Lázár nagyképű, nagyratörő, de okos. Ezért törte le egy kicsit a szarvát Orbán. Most viszont kellett valaki, aki Karácsonyt "helyreteszi".


Navracsics is okos, pont ezért küldte őt Orbán Brüsszelbe, mert vele elérte, hogy legyen egy fideszes biztos az EU-ban.


Szíjjártó kiválló képességű, de -szerintem- nem elég diplomatikus. Éles megfoglamazásával gyakran ellentétes eredményt ér el.

2022. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!