Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazók egyetértenek...

A Fidesz szavazók egyetértenek a mostani háborús vészhelyzettel és rendeleti kormányzással?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Pont emiatt a továbbiakban már nem vagyok fidesz szavazó.

2022. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2022. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2022. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
44%
Nem
2022. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Да.
2022. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
1 te sosem voltál
2022. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés értelmetlen. A Fidesz szavazók nem gondolkodnak, hogy "egyetértek" vagy "nem értek egyet", csak az van, axiómaként, amit a führer mond. Amivel egyetértenek, az az, hogy láthatóan nincs rezsi infláció, mert a mágus tíz éve azt mondta, és pont.


Az már nem zavarja egyiket sem, hogy cserébe lerohadt egészségügy, a gyerek jövőjét elk*rtuk, és milliárdokat nyer a fideszmaffia és a família, meg a kollaboránsok.

2022. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pintér László ***** válasza:
25%

Mi a negatív abban, hogy a Fidesz háborús helyzetet hirdetett? Tényleg nem tudom.

Mik a pro/kontra érvek a háborús helyzetre?

2022. máj. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belesodor minket a háborúba, háború vagy béke?
2022. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pintér László ***** válasza:
Csak annyi a történet, hogyha hirtelen háború lenne, akkor a hatalmon lévő kormány az erre felállított stábbal gyors döntéseket hozhat. Covidnál is hasonló volt a helyzet. Ez nem azt jelenti, hogy bármelyik fél oldalán hadbavonulunk, da ha a határaink mentén gyanús katonai mozgások lennének, akkor gyorsan és egyszerűen reagáljon az Ország, ne kelljen bizonyos rendeleteket, intézkedéseket megszavaztatni, ahol az ellenzék keresztbetehet és lassíthatja a reakció időt. De kíváncsi vagyok mi a negatív oldala annak, hogy a Fidesz ezt bevezette. Egyáltalán nem vagyok fideszes, de ha Én kormányoznám az Országot és a szomszéd Országban pukkangatnának, Én is ezt a rendeletet hoznám.
2022. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!