Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne a legalkalmasabb...

Ki lenne a legalkalmasabb arra, hogy miniszterelnök legyen?

Figyelt kérdés
Ha egyéb, a kommentben válaszolj kire szavaznál!

2022. máj. 30. 18:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%
MZP-re ennyien szavaztak? Te jó Isten! Mondom, ő lesz az újabb figura Gyurcsány mellett, akinek gondolkodni képtelen vallásos követői lesznek.
2022. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem olyas valaki alkalmas miniszterelnöknek, akinek legalább egyetemi diplomája van (de inkább PhD-je), lehetőleg közgazdász, és van legalább 10 év értékelhető karrierje a versenyszférában, lehetőleg nemzetközi tapasztalattal.


A megélhetési politikusok ideje lejárt. Semmi jó nem születik belőlük.


Orbán Viktor úgy technikailag alkalmas lenne miniszterelnöknek, de sajnos a valóságban teljes mértékben alkalmatlan, amint az ábra mutatja. Nem képes európaiságban gondolkodni, nem képes demokráciát építeni, és a saját embereinek a zsebét tömi. Az ország érdekeivel szembemenve keleti diktatúráknak adja fel hazánk szuverenitàsát.


A többiek még szerényebbek. Jakab Péter? Fegyőr? Hagyjuk már. Sem intelligenciában, sem képzettségben, sem tapasztalatban nem alkalmasak.


Ma 2022-ben ott tartunk, hogy már a képviselőséghez is minimum PhD-nél kellene meghúzni a szükséges képzettségi határt, mert úgy tűnik, a diploma ma már nem jelent semmit. És a kamu PhD-ket (Zrínyi stb.) eleve ki kellene zárni. Még a PhD sem garancia arra, hogy valaki nem idióta, de mégiscsak többet jelent, mint egy nulla értéket képviselő diploma.


Olyan embert sem engednék a parlamentbe, aki soha nem dolgozott a versenyszférában. Röhej, hogy olyanok döntenek a sorsunk felett, akik soha nem bizonyítottak semmit. Orbán például 0 napot dolgozott életében. Kösz, ebből elég volt.

2022. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

MZP.


Nagy hiba volt, hogy az ellenzéki összefogás mögé állt, de mindig látok benne potenciált.

2022. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
7%
Hiányolom Vadai Ágnest a listáról? Mi van emberek? Ennyire nincs ízlésetek? 🤡
2022. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
A felsoroltak közül egyik sem. Én például Schiffer Andrást tudnám elképzelni.
2022. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Haaaaat jo kerdes. A mostani egy marketingvalasz volt Dobrev Klarara. Szomoru nagyon. Tenyleg ugy erzem, hogy nincs kiut.
2022. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Palinkas PITYU BA a Vidam Hohanyo kocsmabol. Remekul csinalna. Lehetne a fizetese felesben es lakhatna a kocsmaban.
2022. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Természetesen Győzike.
2022. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%
Tudom, ezzel sokan nem fogtok egyetérteni... Nem tudom miért, nekem nagy perverzióm, hogy egyszer Fekete Győr András legyen Magyarország miniszterelnöke... Persze még fiatal, és van hova fejlődnie de látom benne a potenciált. Olyan, mintha Orbán 2.0-a lenne, nem csak kinézetre. És hát ő is sokra vitte...
2022. jún. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Dobrev, ha csak kvalitásokat nézünk, márpedig a kérdés erre vonatkozik. De nyilván ő sosem lesz, mert túlságosan negatív a megítélése Feri miatt.
2022. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!