Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a kommentr...

Mit gondoltok erről a kommentről a HVG fórumból?

Figyelt kérdés

"Nő uralom magyarországon? Menjetek már le kisfalvakba, zsákfalvakba ahol a nőalázás még mindég a fideszes macsóság jele bzdmg. Kábé minden második nő felrepett szájjal vagy monoklival jár mert azt üzente neki a dagadt szar hogy megteheti hogy alázzon. Mert ez hagyomány. Röhej."


Ezek az emberek értik egyáltalán, amit beszélnek? Vagy teljesen eluralták őket a téveszmék?



2022. máj. 31. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mint minden szélsőséges hülyét akár jobb, akár bal oldalon van.
2022. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha az átlag hávégés-firkáló olyan "értelmiségi" mint ez a díszpéldány, akkor ez egy lesújtó tükörkép.
2022. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: De ez már orvosi eset.
2022. máj. 31. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
amúgy a legbetegesebb valószínűleg, hogy a kommentet író fixen veri a feleségét, onnan tud ilyen Baudelaire-i körmondatokban fogalmazni
2022. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A vidéki magyarokat mondjuk én is gyűlölöm, szóval megértem a szélsőséget velük szemben. Amit nem tudok megbocsátani az "felrepett" szó. Aki nem tudja helyesen leírni, hogy "felrepedt" az annyit is ér.
2022. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: 30 éve járok kisfalvakba, és még egyetlen felrepedt szájú, monoklis nőt nem láttam. Továbbá nem tudom, mikor mondott olyat Orbán, hogy lehet alázni a nőket.
2022. máj. 31. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A HVG kommentszekciója a magyar politikai álláspontfoglalás/véleménynyilvánítás legalja. Még a 444-en is legtöbbször sokkal "kulturáltabb" formában kommentelnek az emberel. A HVG-re azok járnak kommentelni akik az igazi buta proli réteget képviselik. Mindamellett az ottani tartalom is nekik készül, így nincs min csodálkozni ha a színvonal megegyezik a cikkek mondanivalójával.
2022. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

"A vidéki magyarokat mondjuk én is gyűlölöm, szóval megértem a szélsőséget velük szemben. Amit nem tudok megbocsátani az "felrepett" szó. Aki nem tudja helyesen leírni, hogy "felrepedt" az annyit is ér."


Csak ne téged is a hávégéről evett ide az avas? 🤔

2022. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Japán Gulyás ***** válasza:
25%
Én az "Egy jó asszony mindent megbocsát" c. számot is szoktam énekelni asszonyverés közben.
2022. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsonszi ***** válasza:
66%
Gondolom ezt egy belpesti libsi írhatta ki, aki életében 2x járt vidéken.
2022. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!