Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy Orbán rendszere egy nemzeti kommunizmus?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nektek minden rossz, kedves agymosott ellenzékiek.


Örülök neki, hogy én egy boldog kiegyensúlyozott családos ember vagyok.


Ti meg szarul érzitek magatokat, költekeztek ezerrel, a mának éltek, nem gondolkoztok előre, és csak tengődtök ebben a jólétben, igaz jó depisen. Húzzatok el a picsbe. :D

2022. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves nyugodt családos fideszes! Gondolj bele, hogy más kárán más pénzén lehetsz kiegyensúlyozott. Könnyű ám úgy, hogy mások pénzét a segged meg a gyerekeid segge alá tolják.
2022. jún. 5. 15:18
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, bizony, legalább fennmarad a génállományom. Mist várom a 4. Gyereket, csak hogy boldog legyél. Csak a helyzet az, mi boldogabbak vagyunk. :D
2022. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Noha semmi közöm hozzá. Az én pénzemen már nem élősködsz, meg a huszadik gyereked sem fog, értelmesebb népnek fizetem már az adókat!
2022. jún. 5. 15:27
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedjetek, én milliomos vagyok. Teszek a véleményetekre. A lényeg, hogy minél ellenszenvesebb legyek itt nektek.:D
2022. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Tipikus fideszes! Hidd el, a fideszességed a legkevésbé zavaró, alpári magyar vagy te, nem milliomos
2022. jún. 5. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!