Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibek miért magyarázzák...

A ballibek miért magyarázzák be maguknak, hogy Magyarországot nem szereti a többi nemzet?

Figyelt kérdés
Akármelyik baloldali hírportál cikkeit nézem,szinte mindenhol dícsérik Orbánt és Magyarországot. Miért fontosabb nekik egyes brüsszelita bürokraták véleménye ?

#baloldal #Ön hazudozás
2022. jún. 4. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert azt hiszik, hogy az EU politikusai egyenlőek az európai emberekkel. Még csak fel sem merül, hogy az embereknek esetleg más véleménye van, mint von der Leyennek.
2022. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Kik azok a ballibek?
2022. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Olvassátok a kommenteket, s döntsétek el, hogy szeretik-e Orbánt, vagy sem. Németül nem beszélőknek: a face fordítás funkciója meglepően jól műküdik, persze, kicsit macerás felfogni a frodított szöveget, mert nyaka tekert, de azért nem lehetetlen.

2022. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
3as, beleolvastam, pár ismerőssel, vagy ismerősök nélküli arctalan profilokról jönnek a kommentek... érdekes... bár én laposföldhivő vagyok
2022. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy az emberek és a politikusok véleménye megegyezik. Ahogy az első válaszoló is írta.


Egyébként, ha részletesen megnézzük, akkor nincs olyan, hogy "ballib". A baloldal a politikai palettán az egyik pozíció, ez számtalan ideológiát magába foglal. Vannak különböző részei, valamint akár az is megeshet, hogy két baloldali ideológia között nagyobb a különbség, mint egy jobboldali, valamint egy baloldali között. A liberalizmus pedig egy nagy ideológia, aminek számtalan irányzata van. A megalakulásakor, a francia forradalom alatt tartozott egyértelműen a baloldalhoz, akkor még a szocializmussal és a nacionalizmussal egy oldalon. Ezt az eszmét klasszikus liberalizmusnak hívják. Később a liberalizmus, vagyis klasszikus liberalizmus, konzervatív liberalizmus a jobboldalra csúszott, ellenpólusként pedig kivált belőle a baloldali szociálliberalizmus, majd a centrista liberalizmus.

2022. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

#4

Ja, facen vannak, akik kamu profillal kommentelnek, de van ilyen is olyan is.. Hibáztatni kellene, ha valaki fél felvállalni a véleményét, amennyiben az nem a mainstream? Én sem kommentelek saját profillal facen, tudom, hogy az ellenzékiek mennyire intoleránsak, agresszívak, gyűlölködőek, még az hiányzik, hogy megtudják, hogy nem Márky Zay Péterre szavaztam.

2022. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy hogy Facebook vagy youtube.


BBC: lmbtq törvény..


[link]

2022. jún. 4. 11:32
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Légy megértőbb a libsikkel, nem lehet felemelő érzés, mikor rendszeresen szembejön a valóság.
2022. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Végülis csak gyakorlatilag egész Európát vezetik libsik, ilyeneket mint a màkrony meg a solcc meg a rutte senki se szavazza meg...sose lesz belöle elnök meg kancellár MINDENKI ORBÁNT AKARJA!!!!!!!
2022. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Normális ember nem szereti Orbánt, nem is nagyon találkoztam még olyannal, aki kicsit is jó véleménnyel van róla. Összesen két, marha műveletlen haverról tudom, hogy szerintük jó politikus.

Magyarország pedig nem egyenlő a vezetésével, nem az országot utálják sokan, hanem a korrupt, elvtelen genyáinkat, akiket folyamatosan tolunk be a parlamentbe.

2022. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!