Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugati mintára a legújabb...

Nyugati mintára a legújabb családmodell a gyerektelen házasság vagy a házasságkötés nélküli párkapcsolat, illetve a poligám élet?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy dacára a Fidesz okvetetlen károgásának a magyar fiatalok számára is a követendő minta, - szokásos fáziskéséssel - de akkor is a Nyugati társadalmak. Márpedig Nyugaton ez nagyon terjed, nagyon divat lett, hogy felhagyni a régi gyerekneveléses élettel. A legtöbb Nyugati akit ismerek, van párkapcsolata, sokat utazik, jól él, boldog, kiegyensúlyozott, és nem akarja mindezt elrontani azzal, hogy egy gyerek ennek az idillnek és szabadságnak véget vessen.

Az ember generációról generációra fejlődik, és igyekszik levedleni a rossz szokásokat amit a régebbi generációk elkövettek.

Ilyen rossz, régi és elavult család modell a gyerekes - főleg a többgyerekes - családmodell? Hiszen a 70%-uk válással végződött azoknál akik a rendszerváltás környékén szültek, házasodtak, huszonévesen, és a többinél is meg lehet nézni, hogy vajon csak az anyagiak tartják össze őket (mert külön ingatlanra nem lenne pénzük) vagy valóban boldogok. Esetleg a gyerekeik miatt maradnak egy hidegházasságban, lelkiismeret furdalásból?

Akkor talán mégsem hülyeség a Nyugati típusú családmodell, a kevés gyerek vállalása, az értelmesebb és hiánymunkákat pótló fiatalok beengedése más országokból? Így a gazdaságuk is tovább pörög, és nyugdíjuk is lesz, anélkül, hogy nekik kellene beáldoznia az életüket a gyerekneveléssel.

Szóval hiába puffog a bajusza alatt Kövér és hiába károg Bayer Zsolti, a magyar emberek Nyugat példáját fogják követni és kész?



2022. jún. 7. 17:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs gyerek, akkor kik fogják kitermelni a jövő generációját?

A migránsok meg a cigányok.

2022. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
a kirohadt fogaid, és a dobrev által dedikált DK kitűződ miatt nem randiznak veled a lányok
2022. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem nevelünk gyereket = fejlődés? Érdekes megközeltés.
2022. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Most az a divat a liberálisoknál, hogy gyereket csak a buta alkoholista vidéki nőverő parasztok vállalnak, a többdiplomás, nyelvvizsgás, Nobel-díjas embereknek ez túl alantas.
2022. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
#2: :)))
2022. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok centiket, de én egy kisebb mérettel már élvezni tudtam, úgy, hogy a nagyobbat jobban kedvelem
2022. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Aki van gyermeke, az tudja, hogy a családnál nagyobb kincs nincs ezen a világon.
2022. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A 2-esen én is jót röhögtem :)) Nem kicsit frusztrált ez a Fidesz-szektás :)
2022. jún. 7. 17:58
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Az a jó a nyugati családmodellben - mint te is tapasztalod - hogy kedvedre marahatsz hülye.
2022. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Ui. te élsz is ezzel a lehetőséggel.
2022. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!