Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig azt képzeli valaki,...

Még mindig azt képzeli valaki, hogy homofób diktatúra van Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]

"A Pesti Központi Kerületi Bíróság, tekintettel arra, hogy egyszerű megítélésűnek tartotta az ügyet, rövid idő alatt, tárgyalás tartása nélkül felfüggesztett szabadságvesztésre ítélte az elkövetőt közösség tagja elleni erőszak bűntettének elkövetése miatt."

Magyarul tárgyalás nélkül, bizonyítékok nélkül, tanúk nélkül, bemondásra elhittek mindent a leszbikusoknak, és a bűnösség bizonyítása nélkül elítéltek valakit. Végül is a diktatúra stimmel, csak ellenkező előjellel.


2022. jún. 10. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Vannak bajok a fejedben, nem is kicsit. Ha szerinted azt, hogy egy tényleges bántalmazást börtönnel büntetnek azt jelenti, hogy nincs homofób diktatúra az országban szimplán nem értesz a politikához.
2022. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Tök okés az ítélet szerintem, jól jelzi, hogy homofób diktatúra sincs, de nem fér bele az állat módra viselkedés sem. És ez így helyes.


A fenti ügyben egyébként épp érdektelen, hogy kik voltak a sértettek, nem azért nem szabad így viselkedni velük, mert melegek, hanem azért, mert így soha, senkivel sem viselkedünk.

2022. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

#1. "egy tényleges bántalmazást börtönnel büntetnek"


Felfüggesztett, nem börtön. Ellenben ez itt teljesen rendben is van, nem az ilyet kell börtönbe zárni, az ilyennek remélhetőleg elég ennyi is, hogy a jövőben viselkedjen.

2022. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az eset jól mutatja, hogy a primitív emberekre hogyan hat a kormány hergelő propagandája.
2022. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
#4. A primitív ember politikától függetlenül is primitív. Miért akarjuk őket, amúgy felnőtt, cselekvőképes embereket mindig azzal mentegetni, hogy nem is ők tehetnek róla, hanem valaki más?
2022. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Szóval az a bajod, hogy megbüntettek egy embert azért,mert a nyílt utcán,fényes nappal bántalmaz embereket verbálisan és fizikálisan .

Ennél lejjebb van még valami ? Vagy neked is az a hobbid,hogy járókelőket zaklatsz és lökdösöl, azért érint érzékenyen ?

És csodálkoznak, hogy túlfélti az ember a gyerekeit mikor tele van ilyen patkányokkal az utca, mint a kérdező.

2022. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A hozzászólások többsége nem értette meg, amit írtam. A tényleges bántalmazást természetesen büntetni kell. Itt viszont semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy tényleg megtörtént a támadás, kizárólag a két leszbika szava.
2022. jún. 10. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

#7. Értem, hogy mi a problémád, de ez nem analóg pl. a metoo-val. Ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy hiába állítja a két nő, hogy ez történt, ha a vádlott végig tagad, és mondjuk nincs egy térfigyelő kamera által rögzített felvétel, vagy tanú, akkor őt fel kell menteni. Ennél azért szerencsére a mi jogrendszerünk komplexebb. Nem láttam az ügy bírósági leiratát, de semmi okunk azt feltételezni, hogy itt bárki is bemondásra lett elítélve, ráadásul ha mégis úgy érzi, akkor ott van számára is a fellebbezés lehetősége. Ha nem él vele, akkor tudomásul kell venni a jogerős ítéletet. Szerintem inkább örülhet, hogy megúszott felfüggesztettel egy ilyen megvetendő bűncselekményt.


Mondom mindezeket úgy, hogy egyébként herótom van a libtard agyhaláltól, de ha az én társaságomból valaki így merne viselkedni, azt a többiekkel hazáig pofozzuk. A törvény komolyan veszi a fenti esetben is látható állatias ösztönök előtörését, és nagyon is jól teszi.

2022. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!