Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok úgy általában...

A balliberálisok úgy általában könnyebben befolyásolhatók a média által?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom, ha bármilyen csontot bedob az ellenzéki propaganda média nekik, ők azonnal ugranak rá. Még meg sem értették a hír tartalmát, fel sem fogták hogy miről is szól, már azonnal beindul a gyalázkodás a komment szekcióban.

Sokszor előfordul, hogy csak egy kontextust ragad ki a hírből az adott oldal, ami egyértelműen azért van így, hogy az embereket egymás ellen uszítsák. Ezt még egy hétköznapi átlagpolgár is kiszúrja.

Oké megvan ez a Fidesz oldalon is, de én mégis úgy látom, hogy egy balliberális sokkal egyszerűbben uszítható, hergelhető, ráadásul ilyenkor előtör belőle a primitív stílus is.

Elvileg ők képviselnék az értelmi elitet, viszont a gyakorlat ezt egyáltalán nem támasztja alá.



2022. jún. 13. 01:33
1 2
 1/17 Molyember ***** válasza:
76%

Én pont fordítva látom ezt, szerintem a fideszesek hiszékenyek és irányíthatóak.

Mi lehet az oka annak, hogy ennyire ellentétesen látjuk ugyanazt a jelenséget?

2022. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg nem oldal, hanem ember függő.

Oldaltól függetlenül, általában a könnyen befojásolható, nagyszájú emberek tolják a legnagyobb politikai baromságokat.

2022. jún. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Kik azok a balliberálisok?
2022. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Én azt vettem észre, hogy a kormánypárti és náci szavazóknak nincs agya.
2022. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
De nem könnyebben mint a Fideszesek
2022. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem oldal függő, általában minél tanulatlanabb, alul műveltebb valaki annál könnyebben befolyásolható, mivel nagyon minimális tudásanyaggal rendelkezik, így nincs viszonyítási alapja. Hall valami baromságot a tévében és egyből elhiszi azt. Pl. ahol több értelmiségi él akár a fővárost nézzük, ott már sokkal kevesebb a megvezethető ember, vagy az egyetemi városokban.


Sajnos rengeteg elmaradott régiója van az országnak és a kormány nem is tesz az ellen, hogy változzon ez. Az oktatási színvonal rohamos gyengülése is tesz azért, hogy minél több funkcionális analfabéta legyen, akiknek nincs önálló gondolatuk sem, csak beállnak naphosszat a gyárba melózni, aztán meg azt hiszik hogy menyire jó nekik, mert megkeresik a a havi nettó 200 ezret napi 12 órás műszakokban...


Na az ilyeneknek hiába magyaráznád, hogy mennyire kivannak használva valójában, mivel fogalmuk sincs, hogy nyugatabbra mennyivel többet keresnek az emberek ugyanennyi vagy kevesebb munkáért. Ők büszkék magukra, mert többet visznek haza mint a szomszéd Mari néni nyugdíja.

2022. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Mivel a médiában balliberális túlsúly van, általában a leghiszékenyebb és legbefolyásolhatóbb emberek lesznek libbantak.
2022. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Amiket felsoroltál,kérdező, azok pontosan a fideszes táborra illenek. Orbánnak ők a célpontjai, az egyszerű, félrevezethető emberek, akiket csúsztatásokkal, és hazugságok sulykolásával könnyen meg lehet vezetni.
2022. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Fordítva igaz ez. A Fidesz eszköze a néphülyítés.
2022. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a politikai hovatartozáson múlik a befolyásolhatóság. Mindkét oldalon vannak szépszámmal. Egyébként mindenki a számára szimpatikus oldalnak néz el több negatív dolgot. Szerintem ettől még nem lesz kiskutya vagy birka.
2022. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!