Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország hol tarthatna...

Magyarország hol tarthatna már, ha annak idején Gyurcsánytól és Orbántól is sikerült volna megszabadulnunk többek között?

Figyelt kérdés

És rajtuk kívül még az összes volt KISZ és MSZMP-s komcsi maradványtól?

Ha a rendszerváltás óta lenne egy normális politikai apparátusunk, 30+ év alatt már hova jutottunk volna?

Most jelenleg ott tartunk, hogy Románia is már jobb, élhetőbb nálunk. Kérdeztem erről egy román online gamer haveromat, hogy mi a titkuk igazából? Miért fejlődtek 20 év alatt a putriból a mi szintünk fölé?

Azt mondta, náluk is elég szar a politikai helyzet, de a legrosszabbtól már sikerült megszabadulniuk. Hát erre én mondtam, hogy nekünk sajnos nem sikerült Orbántól megszabadulni, és előreláthatólag nem is fog sikerülni soha..

De a lényeg, hogy hol tarthatnánk már ezek nélkül?



2022. jún. 14. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Valószínű akkor tényleg mi lennénk Kelet-Európa Svájca.
2022. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ kit tudtunk volna a helyükbe tenni. Mert egy Momentummal vagy LMP-vel semmivel nem jártunk jobban. Az a baj, hogy a rendszer áll. Ezek a söpredék politikusok csak olyat engednek be maguk közé a parlamentbe aki elfogadja a becstelen játékszabályokat. Valahogy el kellene érni, hogy ténylegesen a nép által javasolt emberek mehessenek be és egyénenként visszahívhatóak legyenek ha mégsem úgy teljesítenek ahogy azt kellene.
2022. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni. Ahogy előttem mondták attól függ kik lennének helyettük, bár ahogy a magyart elnézem nem sokkal jobb.
2022. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha Antal marad, akkor lennének földbirtokosok, gyáriparosok. Olyan 1%. És lenne iszonyú sok szegény, kiszolgáltatott ember.
2022. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Semmivel sem lennénk előrébb....

A Fidesz kormányokat pedig ha kihagynám a " képletből" Bulgária alatt lennénk.

2022. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eredendően a probléma az ostoba emberek miatt van. Mostani választáson is ez történt. A fidesz nemváltoztató ovodásokkal ijesztegette az embereket, és bejött nekik. Ezzel az eszement elmebeteg ostobasággal, ami legfeljebb egy gyenge vigjátékban hangozhatna el, választást nyert. Ilyen elmeállapotban vannak a magyar emberek.
2022. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6. No meg a Gyurcsány elvette a 13. nyugdíjat. Rokonommal is küzdök, hogy mekkora hazugság ez, de nem, én tévedek. Meg hazudik a sajtó.

Nézze meg a Magyar Közlönyt, a törvénytárat, az országgyűlési könyvtárat, akármit. Medgyessy alatt került bevezetésre, és a 2. Orbán kormány szüntette meg. Áh, az hazugság, mondja.

MZP hülye, nem tud rendesen érvelni, de abban igaza volt, amikor a populista süket dumát kritizálta, hogy ha nem az emberek fizetik meg a háborút, akkor kik? Meg olyant sem mondott, hogy katonákat akarna küldeni Ukrajnába. Csak azt, hogy ha a NATO megteszi, akkor nekünk mit tagországnak nincs módunk kimaradni belőle.

2022. jún. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!