Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen szörnyű, homofób eset...

Ilyen szörnyű, homofób eset csak Orbán Magyarországán történhet?

Figyelt kérdés

[link]


Egy alkoholista csöves bicskával hadonászott egy leszbi pár felé, mert tudta, hogy úgysem feküdnének le vele. Erre a 444 kommentmezejében már mindenki Orbánra mutogat. Gondolom, ilyen figurák nem is léteznének kormánypropaganda nélkül sehol a világon, az éjszakai életben ismeretlenek az ilyen arcok. Vagy mégsem?



2022. jún. 17. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Ez csakis Orbán miatt van, a haladó nyugaton nem történik ilyesmi.
Nem tudni, hogy az elkövetőt a kormánypropaganda bátorította-e.
Bárhol máshol is megtörténik ilyen, ehhez semmi köze Orbánnak.
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs, de én dolgoztam anno szociológia szakos hallgatóként dolgoztam a Magyar Ökumenikus Segélyszervezetnél alacsony küszöbű ellátó rendszerben és 2015-volt és nem elég, hogy nekem Krakkóból hazatérve úszott a munkalehetőségem az addigra bezárásra ítélt debreceni menekült szállóba, hanem az is, hogy 2016-ban mikor végzősként dolgoztam ott, a hajléktalan és vagy szenvedély beteg emberek is rákezdtek migránsozni... ugyanúgy az ilyen fajta homofób és transzfób propaganda is lecsapódik az embereken, aminek ez lesz az eredménye....
2022. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Hülyeség az érvelésed. Nyilván az se baj, ha a kormány lop, hiszen tolvajok is mindig voltak és lesznek.

Ahogyan az se mindegy, hogy mit legitimál egy kormány kommunikációja. Érdemes utánaolvasnod a Kristályéjszakának. Ahhoz se kellett a rendőrség, megoldotta a német társadalom, akiket addigra eléggé felhergeltek és kvázi legitimmé tettek egy társadalmi csoporttal szembeni agressziót.

2022. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 A nemzetiszocik romboltak a krisztályéjszakán, nem a német nép. És az egész központilag irányított volt. De ha még igaz is lenne, amit mondasz, az sem állítható összefüggésbe azzal, hogy egy darab idióta egy lényegében életre ártalmatlan "fegyverrel" hadonászik két leszbi felé, amiből rögtön a kormánypropaganda hatását vezetik le a sivalkodók.

Legalább nézz utána a dolgoknak, mielőtt nekiállsz kioktatni.

2022. jún. 17. 02:42
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

https://www.youtube.com/watch?v=M6eoDKpnQv8

Azért érdekes,hogy némelyik még ilyen vonyító farkast játszva meg akar félemlíteni.

Ilyeneknek is köszönhető.

Meg az olyanoknak is,akik cikket írnak arról hogy a 4 éves fiúk/lányuk önszántukból,a tiszteletüket és elfogadásukat kifejezve,mindennek tudatában átműtették magukat.

American dream...

2022. jún. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az alkesz csövesek amúgy is agresszívek, de a plebsnek ez mennyivel egyszerűbb.
2022. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Orbán Magyarországán sem történhet. 444-en én még igazat nem olvastam.
2022. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekdánelc.
2022. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
"Tudta, hogy úgysem feküdnének le vele". Honnét tudta? Az egész értelmetlen idiótaság úgy ahogy van.
2022. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!