Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az interneten nyomdafestéket...

Az interneten nyomdafestéket nem tűrő minőségben kommentelő ellenzékiek, szélsőbaloldali vagy az átlag balliberális rétegbe tartoznak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik egy ártatlan HVG tech cikk alatt is Orbán és a Fideszesek halálát szorgalmazó és hasonló flood-al tudnak csak kommunikálni.

Mennyire jellemző ez fajta vélemény nyilvánítás ma, a magyar balliberális oldal szimpatizánsaira? Vagy ez csak egy szűk réteg akik fotel-huszárkodnak, de annál hangosabbak?

Komolyan érdekelne, mert a magukat "értelmi elitnek" tituláló balliberálisoktól nem ezt ezt a primitív stílust várná az ember.



2022. jún. 18. 19:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fideszezni most nem ér, mert a Fidesz szavazók "mint tudjuk" műveletlenek, szóval tőlük nem várhatjuk el a minőségi kommunikációt.
2022. jún. 18. 19:30
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a vadhajtásokon is balliberálisok kommentelnek.
2022. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, én is szeretném ha orbi meghalna.józan és felelős gondolkodású vagyok, semmi szélsőséges nincs bennem.
2022. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Jó tudni, hogy a vadhajtások, pesti srácok, mandiner előrehaladó értelmisége csupa ballipsiből áll.
2022. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Áh, a "nem akarom hogy feltűnjön mindenkinek a 400 forint fölötti euró. Beszéljünk inkább az internetes komment szekciókban használt stílusról! Ez az IGAZÁN fontos!" stratégia.

Te nem érzed röhejesnek a kérdésedet? Mert én annak érzem.

2022. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
5: Hogy jön a kérdéshez bármiféle árfolyam? Nem érzed röhejesnek a beleböfögésedet?
2022. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Az én véleményem az, hogy ezek az átlag liberálisok közül kerülnek ki.


A szélsőbalosok egyenlőre várnak, és nem szokásuk "szájkaratézni".

2022. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 nem érzed magad röhejesnek, hogy a kérdésre nem tudsz válaszolni helyette offolsz egy olyan témát amiről napi 45 kérdést írtok ki?
2022. jún. 18. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlag.
2022. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az átlag elég primitív. A g*cizés, a halálkívánás stb. szintjén vannak.
2022. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!