Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anno 2000 környékén a Sváby...

Anno 2000 környékén a Sváby András (TV2) és főnökei elég csúnyán (el)bántak a Radics Péter (mtv1), akkor Coming Out-ot tevő újságíróval... Mi erről ma a vélemény ??? Ez akkor megengedhető volt, teljesen jogos vajon ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 08:10
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Az említett eset óta persze sok minden változott, pl. Sváby az ATV-nél folytatja (áldásos ???) tevékenységét, nem ez lenne a kérdés.. Hanem maga a módszer amivel gyakorlatilag tehetséges, nyelvelet beszélő újságíró munkáját, életét/karierjét tették ezzel tönkre, de min. módosították, hogy Radics max. a bulvár újságok sztárja, de ott is csak akkor ha valami negatívat akarnak róla híresztelni...
2022. jún. 19. 08:16
 2/22 Isti22 ***** válasza:
95%
Nem rémlik, elbántak volna vele, de régen volt, talán már nem emlékszem jól. Szeteyvel sem lett semmi, egyedül Szájer bukott meg melegsége miatt. Volt még valaki, akinél ez problémát jelentett?
2022. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es hozzászóló én jól emlékszem a Szájer az teljesen más eset, ne keverjük ide a Fidesz hazugságait, és azt hogy mást hírdet és mást tesz... Az eredeti téma az ha valaki pl. közszereplő pl. mert anno az mtv1 parlamenti TV-s tudósítója és felvállalja azt hogy nem az apaFérfi/anyaNő verzió képviselője, és felvállalja magát a médiában többet munkát nem kap.. Úgytünik semilyet sem, hiszen 20 év után sem találkoztunk az említett személy nevével. De én anno emlékszem azokra a későbbi próbálkozásokra ahol a személyét is próbálták nevetségessé tenni, hogy kik ??, a kedves kollegái...
2022. jún. 19. 08:35
 4/22 A kérdező kommentje:
4-es Én elhinném, de a példa, illetve akár a Szájer ügy tálalása nem éppen ezt mutatta.. Ez kb olyan mintha kommunizmus idejék mindenki még mindig illegális kommunista múltjára hivatkozna, holott akkor éppen szabad komcsinak lenni éppen.. Hiszi a piszi, a fidesz éppen példát statuált Szájer eltávolításával !!! De kissé elkalandoztunk ...
2022. jún. 19. 08:41
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Nézd ezért kaptatok ki 4.alkalommal s ezért kapott 43%-ot pesten is a Fidesz..Mert csak a saját mesevilágotoknak hisztek..Pedig ha kinyitnád a szemed meglepődnél mennyi meleg szavazott iden a Fideszre ...Mennyi egyetemet végzett tanult meleg..Tudod a tények makacs dolgok s a 2/3-ot nem az általatok lesajnalt videk szedte össze. ahol ugyanugy vannak melegek..Pesten 43%-on van már a Fidesz..Majdnem minden 2.ember rájuk szavazott...
2022. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

08:47: nézd picinyem, ha olyan nagy a tolerancia a Fidesz köreiben, akkor menj már ki egy Fradi meccsre, állj be a B-középbe, és valld be nekik, hogy meleg vagy. Érdekes puzzle leszel utána a traumatológián az orvosoknak. Szerintem azt sem tudják majd eldönteni, honnan kezdjenek el összerakni.

Legalább valami hihetőt hazudnál, ha már trollkodsz.

2022. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os Nem akarnék vitázni, de ennyire össze-vissza beszélő jelöltje soha nem volt még a baloldalnak! A Márky-Zaj nagyon rosszat tett a felkészületlenségével, a butaságaival a baloldalnak ! Így távolról nézve is, naponta nem követem. A fideszes "szavazatvásárlás" is megtette hatását természetesen ha valaki pénzt kap, illik meghálálni, még ha sajátját kapja is vissza .. Szóval no komment.. Fizetett autokrácia !
2022. jún. 19. 08:52
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 7-es.Újpest drukker vagyok s meleg,s képzeld szoktam kint bulizni:)Tudják rólam,sőt aa Fradikocsmában a meccs utan a B középpel is szoktunk inni..Enged el a mesevilagod amit a Tekex sugal..Hidd el egy Fradi B közepes egy jobboldali meleget emberszámba vesz míg egy hetero liberális szarnak tényleg kitapossa a belét:)
2022. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A fidesz gyözelem irányába hatott az Ukrán-Orosz háború is, ki szeretné ha el kéne hagyni mindazt amiért megdolgozott/zik ??? A buta baloldali jelölt a buta beszédével és nem időben történő reagálásával mindent még jobban elrontott. Més kérdés hogy a fidesz média is keverte a sz*rt szokás szerint, de anélkül is bukott egy jó nagyot Márky, csodálkozunk ???, nincs min...
2022. jún. 19. 08:55
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 8-as..2 diplomás MELEG mérnök vagyok.S képzelt több más barátommal akik melegek a Fideszee szavaztunk..Nem kellett fizetniük érte...Van egy stabil értékrendünk .A Fidelitasnak is van amúgy meleg csoportja...Jah nem reklámozzak mint pl a DK..De volt mar dolgom DK szavazóval és párttaggal..Büdös b.ziztak amiért a Fideszre szavazok..Ennyit a toleranciáról meg az elfogadásról..
2022. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!