Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha itt is háború lenne....

Ha itt is háború lenne. Megvédenéd a hazát a NATO oldalán ha szükség lenne rá?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen felmérés. Az atv-én ismerteték. Most nem mondom mennyi lett a vége. Te fegyvert fognál a NATO oldalán?

2022. jún. 19. 16:10
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
50 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Kb azon a szinten, ahogy a hazám foglalkozik velem. Attól, hogy itt születtem, itt élek, nem érzem hazámnak az országot.
2022. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit ezen védeni veszett ügy

Kihúzok külföldre vagy elsőként lövetem le magam

2022. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ.

A NATO oldalán Magyarországtól sok száz kilométerre biztos,hogy nem.

Viszont, ha az országot érné közvetlen támadás, akkor igen.

2022. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Éhbérért dolgozok rabszolgamunkát, senki se foglalkozik a sorsommal, lenéznek, szerinted egy ilyen országot megvédenék?
2022. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Megvédeném-e a fideszt,a fideszre szavazókat? ennek a kérdésnek a humor kategóriában van a helye.
2022. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Molyember ***** válasza:
100%
Én még emlékszem arra, amikor a fideszesek azzal viccelődtek, hogy az "ellenzék" szót "ellenség"-nek írták. Semmi erkölcsi alapjuk nincs elvárni, hogy egyetlen ellezéki is fegyvert fogjon ezért az országért, vagy akár értük.
2022. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Isti22 ***** válasza:
60%
Nincs rá szükség, a NATO akkora professzionális hadsereget tud kiállítani, ami senki másnak nincs a világon. Felesleges lenne ezek mellé besorozni még civileket is.
2022. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
MINDENKÉPPEN!!! amikor a 133 legbátrabbat már eltemették meg a családjukat, addig ne várja el tőlem senki hogy egy olyan államot védjek ami 13 éve fosztogat.
2022. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Maffiózókért nem adom az életem.
2022. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen harcolnék az országomért. Akár naponta is bejelentkeznék videóüzenetben és megmondanám a többi országnak, milyen áldozatot kell hoznia és persze küldjenek pénzt. Ennyit igazán megérdemel az országom!
2022. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!