Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a főispán...

Mi a véleményetek a főispán megnevezés bevezetéséről?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg légyszi, kíváncsi vagyok.

2022. jún. 21. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nekem aztán mindegy
Nem tetszik
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Tesla repül az űrben, terjed a kriptovaluta, a Google mesterséges intelligenciája majdnem emberi észre ébredt, a tranzisztorok lassan 2 atomból fognak állni, a NER-esek meg repítenek minket visszafelé a sötét középkorba...
2022. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 árokpart ***** válasza:
82%
Ennek szerintem mármint a nem tetszésnek egészen biztos vagyok benne, hogy az emberek hangot fognak adni.
2022. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 a megnevezésen kívül nem változik semmi (egyelőre legalábbis nincs semmi nyoma ilyennek), akkor meg miért mennénk a középkorba? Kicsit nekem erőltetettnek hangzik, de megértem azt is ha ez sokaknak így csapódik le.


#2 annyi minden nemtetszésnek lehetett volna már eddig is hangot adni, mégsem tették az emberek...

2022. jún. 21. 22:36
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha emellett csinálnának valami hasznosat is, nem bánnám. De csak látszatintézkedéseket kapunk: Jól hangzanak, de gyakorlati hasznuk nincs.

Mondjuk ha visszavezetik a bullák és a Tripartitum rendelkezéseit, felőlem jöhet, de akkor le kellene mondania az egész kormánynak...

2022. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Miért az elnökről mi a vélemény? Vagy az ügyészről? Nagykövet? Parancsnok? Futár? Nővér? Orvos? Bíró? Ezek olyan szakmák és rangok amit 1000 éve használunk. Ezt mondjuk a legtöbb nem modern szakmára, millió példát lehet mondani. Ispán kikopott, de ugyanúgy helye lenne a magyar nyelvjárásban mint a Nagykövetnek. Vagy akkor azt is felejtsük el
2022. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ezután pedig a jobbágyság fogalma is visszatér a hivatalos megnevezések közé. Majd O1g-t megkoronázzák, ezek az elmeháborodott fideszesek, köszi fidesz birka szavazók.
2022. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Mi lesz a következő lépés? Orbán Viktor megkoronázása?
2022. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a díszmagyart és a kócsagtollas süveget is visszahozzák.
2022. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
5# Felcser sincs már
2022. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
7est ne pontozzátok le, tizenéve ez is ugyanolyan abszurdul hangzott, hogy majd 2022-ben ilyeneket csinálnak majd. Ha vármegye, akkor királyság is lehet és királyságnak királya is van.
2022. jún. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!