Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vármegyés változtatásokkal...

A vármegyés változtatásokkal kapcsolatban kérdezve, vajon hozadékként mennyibe fájna majd az új megyetáblák, irodaajtó-táblák, térképek, stb elkészítése ebben az ínséges időben?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A jobbágyoknak természetesen semmibe, majd a kalmárok, kofák állják a költségeket.
2022. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vagyok benne, hogy tízszer annyiba, plusz kell egy cég hozzá Mészárosnak, meg még kettö, hogy legálisan el tudják számolni a költségeket.
2022. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Fejér megye címerében eddig is a vármegye feliratot használta. Én üdvözlöm, hogy újra ez lesz a neve. Megtagadnánk a magyarságunkat?
2022. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
3: magyarság =/= visszafejlődés
2022. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Orbán átkeresztelkedik akkor Döbrögi Viktorra?
2022. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Végre felveszi Orbán a valódi titulusát és kinevezi magát királynak? Úgyis csak hűbérese, meg vazallusa van.
2022. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nézd a jó oldalát, munkahelyet teremt, adóbevételeket is hoz...
2022. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Ebből a problémából is látszik, hogy miniszterelnök urunk egy Zseni.

Mert kormányozni ugyan nem tud, az elmúlt 12 +x év pontosan igazolja (a forint a leggyengébb valuta, az ország felélte a megtakarításait, és csak gazt + stadionokat tud felmutatni), de ő nem ijed meg.


Odadobja a témát a pöarasztjai közé, akárcsak a Földesúr a csontot a kiéhezett kutyák közé. És a kutyák ezen jól elvannak.

Némelyik még kezet is nyal miniszterelnök urunknak a nagy bölcsességéért.

Nyalná az ülepét is, de miniszterelnök urunk annál szerényebb.

2022. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A másokéból semmi sem drága! -Nem szívesen fizetem én sem magukkal mit kezdeni nem tudó, unatkozó barmok rongyrázását, de nem tudom megakadályozni!

Ráadásul ezek az állatok erre is élveznek, - hogy az emberek tehetetlenségén dáridóznak! Lehangoló, hogy amikor az ember már kezdi elhinni, hogy már nincs lejjebb, akkor előkerül az ügyeletes hülye, aki rácáfol erre! :(

2022. jún. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!