Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A KSH-nak miért kell olyan...

A KSH-nak miért kell olyan nagyot hazudnia, hogy már végképp egyértelmű legyen, hogy Fideszes statisztika hivatal lett?

Figyelt kérdés

Ha azt hazudná, hogy bruttó 400 ezer az átlagfizetés, azt is kiröhögnék az emberek, mert tudják, hogy még az sem igaz Magyarországon. Erre meg a KSH 500 ezer fölötti fizetést hazudik átlagnak. Ez már az a kategória amikor minden 60 IQ fölötti tudja, hogy Fidesz van a statisztikákban.

Miért kell ennyire elárulni magukat, hogy már a legkevésbé sem függetlenek, és a munkájuk hiteltelen? Inkább hazudnának kevesebbet, akkor még hitelesek maradhatnának félig-meddig, de így?

Vagy már eljutott odáig ez az ország, hogy olyan mint Észak-Korea? Van egy olyan vastag réteg amelyik effektíve bármit elhisz amit a kormány hazudik, vagy olyan ostoba hogy alapvető emlős ösztönökön kívül semmit nem fog fel, így azt sem tudja "Mi azaz Orbán"?



2022. jún. 24. 17:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Mi azaz Orbán?
2022. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Csináljunk már itt egy mini statisztikát! Emberek kinek mennyi a bruttója?
2022. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

266 ezer nettó a baloldal szerint túl magas, hogy az átlag legyen

fogatlan, zsellérbaloldal

2022. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 600
2022. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%

Nekem 3 millió.


Üdv, doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr

2022. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Statisztikailag rendben van az adat. Az alacsonyabb béreket ellensúlyozzák a azok akik milliókat keresnek. Tehát te egy kis cégben keresel 220ezret, viszont a főnököd keres havi 4milliót, ha csak ezt a két számot nézzük az átlag messze nagyobb lesz,mint a te fizetésed
2022. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
egy kis cégben nem keres a főnök havi 4 milliót, mert minden költségét a cégre terheli, a statisztikában, már ha egyáltalán elég nagy cég, hogy adatszolgáltatási kötelezettsége legyen minimálbérre van bejelentve
2022. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira nagy hazugság.

BP és a nyugat-magyarországi régiók felhúzzák az átlagot.

Az autóipari dolgozók ennél jóval többet keresnek.


Én is többet keresek ennél és a környezetemben is elég sokan.

2022. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Miért hiszi minden lúzer azt, hogy mindenki más is lúzer?
2022. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Csak példának írtam, hogy egyszerűen érhető legyen. Gondoltam kicsit átláthatóbb, mint végig vezetni egy nagyobb céget különböző bérekkel(egy gyári munkásnál jóval többet keres a könyvelőjük, ügyvezető stb) az egyszerű munkás fizetése ettől nem lesz magasabb, de a cég átlagfizetése mégis magasabb mint amit nekik adnak
2022. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!