Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar minimálbérnek szinte...

A magyar minimálbérnek szinte alig van értéke a drágulások miatt?

Figyelt kérdés

Miközben a kormány tojik emelni.

Úgy látom hogy nagyon rossz a minimálbéresek helyzete.



2022. jún. 25. 06:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen gépgyártásból? Jó lesz az összeszerelésnek is.
2022. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
igen, az érték nagy részét nem te sorjázómunkás termeled
2022. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3 szakmám van, 2 nyelvet beszélek. Egyet alapfokon a másikat középfokon. (B2 nyelvvizsga) a fizetésem még mindig 175 ezer forint....ez van...ez egy ilyen ország...nekem is kezd elegem lenni abból, hogy 10 éve hajtok munka mellett a tanulással, a fizetésem most mégis kb annyit ér amennyit anno 10 éve ért amikor még elkezdtem dolgozni. A szakmámban sajnos máshol sem jobbak a bérek, így erősen gondolkodom a pályaelhagyáson, pedig szerettem a szakmám...(tudom mert több helyen érdeklődtem a kollégáktól)
2022. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

egyszerre hány szakmát tudsz művelni?

nem tudom mit dolgozol, de gyári munkával meg lehet keresni 300 nettót

persze a fémiparosok jellemzően jobbak, ez a tapasztalat, de a lehetőség bárkiben megvan, hogy szorgalmas legyen

2022. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!